Батьки поставили ультиматум: «Або ти розлучишся, або можеш відразу забути про нас!»

Батьки поставили ультиматум: «Або ти розлучишся, або можеш відразу забути про нас!»

З Кароліною ми одружилися зовсім ще молодими студентами. У моїх батьків велика квартира, а у мами Кароліни – зовсім маленька.

Ми замислювалися над тим, де будемо жити, поки доучимося. І мама Кароліни і мої батьки кликали до себе. Але я наполіг на тому, що ми повинні жити з моїми батьками. Я дотримувався принципу, що чоловік приводить додому наречену і дружину, а ніяк не навпаки.

Стали жити з моїми батьками. І дуже скоро про це пошкодували. Я бачив, як моя мама чіплялася до Кароліні з будь-якого приводу:

«Ти неправильно гладиш сорочки. Готуєш якось без душі, зовсім несмачно (хоча мені подобалося). Багато витрачаєш води. Довго світло не вимикаєш ».

І так постійно. Мама часто казала моїй дружині, що вона нікчемна господиня. Кароліна терпіла і мовчала.

Я став просити свою матір не втручатися в наші відносини, сказав їй, що мене моя дружина влаштовує у всьому, і не їхня це справа, яка вона господиня. Попросив батька поговорити з матір’ю, але він сказав, що в цьому будинку мати господиня, і нам потрібно прислухатися до її думки.

Кароліна плакала вечорами мені в плече, а я намагався її заспокоїти і просив потерпіти. Але терпіти все-таки стало неможливо, і Кароліна, запропонувала мені, переїхати до її матері.

Я пообіцяв подумати. Але мої батьки поставили мені ультиматум:

– Або ти розлучишся, або, якщо переїдеш жити до матері своєї дружини, можеш відразу забути про нас! Подумай, інакше залишишся зовсім без нашої підтримки.
Тобі потрібна інша дружина, а не ця, яка зовсім не поважає твоїх батьків.
Слова моїх батьків підштовхнули відразу мене до того, що потрібно від них з’їжджати, і чим швидше – тим краще.

Тільки я запропонував Кароліні зняти квартиру і жити окремо від усіх. Не було ніякої гарантії, що в квартирі її мами не повторилося б того, що в моєму рідному домі. Вона погодилася зі мною. Але для того, щоб зняти житло, мені довелося кинути на час інститут, щоб знайти роботу.

Вирішено, а значить зроблено. Я перевівся на заочну форму навчання і зміг поєднувати навчання з роботою, паралельно набираючись досвіду. Влаштувався на роботу, і не на одну.

Цей рік був дуже важкий для нас. Але потім стало легше, коли Кароліна отримала диплом і стала також працювати. Згодом ми піднялися з нею і стали добре заробляти. Взяли квартиру, і тепер хочемо подумати про дітей.

За весь цей час мої батьки так і не згадали про мене. Мені було, звичайно, дуже прикро, але я сподіваюся на те, що, коли вони побачать онуків, то поміняють свою думку про нас. А Кароліна завжди мені говорить, що я її опора і надія, який не кинув її, і навіть пішов проти батьків.

У нас в родині ми один за одного. І я ніколи не пошкодую про те, що зробив так.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!