Чоловік зробив підлогу в своєму будинку з 27 тисяч монет…

Чоловік зробив підлогу в своєму будинку з 27 тисяч монет…

36-річний житель Британії Мет Джайлс, виставив в інтернет фото підлоги в своєму будинку, яку він сам зробив з монет. Виглядає вона дійсно дуже красиво і, цілком, може скласти конкуренцію будь-якому іншому професійному проекту.

Мет зі своєю дружиною довго думали над проектом підлоги в своєму будинку. Подружжя облазили весь інтернет, сподіваючись знайти дійсно вартий варіант. В результаті вони придумали зробити підлогу з монет.

Такого точно ні у кого немає. Але як цю неординарну ідею втілити в життя?

В першу чергу Мет зі своєю дружиною обійшли всі банки і поштові відділення, щоб поміняти паперові купюри на монети. За 270 фунтів вони придбали 27 тисяч монет.

Щоб втілити свою ідею в життя, Мету знадобилося 6 тижнів. Спочатку він покрив підлогу силіконом, а потім, на нього, викладав вже монети. Це, насправді, дуже не просто зробити. Але чоловікові допомагали всі його друзі.

Вже готову підлогу залили спеціальним розчином, щоб не утворилися проміжки між монетами.

На завершення, господар будинку залив на підлогу епоксидну смолу. На те, щоб все добре просохла, пішло дві доби. Але результат коштував все витрачених зусиль. Таке творіння не могло нікого залишити байдужим.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!