Фото батька, який молиться над новонародженим,дуже зворушливо

Фото батька, який молиться над новонародженим,дуже зворушливо

Чудовий знімок батька поруч з новонародженим сином став мережевою сенсацією , показавши всю красу нового життя і батьківства.

На знімку зображений батько, який молиться біля ліжечка новонародженого сина в бразильському пологовому будинку. Фото було зроблено відразу після народження малюка.Це один зі знімків серії, зробленої студією Jana Brasil Photography. Всі вони були викладені в Інстаграмі батька, Віктора Калмона.
33-річний чоловік вперше став батьком. Він пише:

«Це момент, коли тебе раптом вражає як громом, у тебе починають трястися руки, тому що ти раптом усвідомлюєш свою мету і сенс свого життя. Богу я говорю: “Спасибі!”, Дружині – “Я тебе люблю!”, А синові – “Ласкаво просимо!” »
Син, названий Іваном народився в липні 2018 року, і з тих пір фото Калмона розійшлося по всьому інтернету. В інтерв’ю бразильському журналу Crescer Калмон розповідав про своє рішення помолитись

«Я опинився в центрі складної ситуації, все це було для мене новиною, і на мене накотився страх. Тепер мені треба було дбати не тільки про себе, а й про нову людину. І я подолав ніяковість, став на коліна і почав звертатися до Бога.

Я попросив його допомогти мені вирости, стати краще, бути хорошим батьком і хорошим чоловіком, розвиватися і працювати, щоб мій син ніколи не знав потреби ».

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!