Фрази, якими жорстко маніпулюють чоловіки

Маніпуляції – це завжди тиск, при якому на нас хочуть надати певний вплив словами, найчастіше викликати провину, змусити робити те, що ми не хочемо. Певна частка маніпуляцій є майже в будь-якому спілкуванні, але сьогодні хочу поговорити про фрази, на які точно треба реагувати, як на червоне світло, і якщо ви їх чуєте від свого чоловіка, то з цим виразно треба щось робити.

Дані фрази в цілому досить схожі, і в них багато спільного, головним чином – вони здатні вселяти деструктивну провину.

Цим фразам не місце в здорових відносинах

«Сама винна, сама спровокувала» – чого б це не стосувалося, навіть рукоприкладства, що взагалі ніяк не допустимо, вам будуть пояснювати, що ви самі до цього довели, і якби не ваші слова або дії – цього б не сталося. Дівчата, запам’ятайте, будь ласка, є неприпустимі речі, і ні за яких обставин їх неможливо виправдовувати, і крапка.

«Сама все зіпсувала» – якби ти не робила, що не вимовляла, не вела … і багато чого ще, то було б по-іншому. Запам’ятайте, не було б! Хто хоче, той робить, і йому нічого не заважає.

«Погано намагаєшся» – начебто зробила все бездоганно, а знову не догодила, завжди знаходиться якась мізерна деталь, де щось не по його. Головне зрозуміти, що в даній схемі марно прикладати ще більше зусиль в прагненні до досконалості, коли людина хоче причепитися, вона завжди знайде до чого.

«З тобою по-іншому не можна, більшого не заслуговуєш, по-іншому не сприймаєш» – всі ці фрази спочатку принижують, вимовляючи їх людина знову ж виправдовує себе в будь-яких своїх діях по відношенню до вас, дані фрази дуже схожі з «сама винна» . Тоді постає питання: чому ж він знаходиться з вами, раз ви така … (вставляємо потрібне).

Дані фрази вкрай небезпечні і руйнівні, з часом людина і правда починає вірити, що сам винна і іншого не заслуговує, виправдовуючи свого тирана. Почули, насторожилися, прояснили, що людина мала на увазі, зробили висновки.

А якщо випадок запущений і для вас дані фрази стали звичними, то рекомендую йти на терапію, самостійно вийти з цього дуже не просто. Часом людину буквально доводиться збирати по крупинках, формуючи її зруйновану особистість.

Автор Марія Зеліна

За матеріалами

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!