Хлопець змайстрував випускний наряд для подруги, яка не мала грошей

Хлопець змайстрував випускний наряд для подруги, яка не мала грошей

Незалежно від віку, практично кожна представниця прекрасної статі обожнює красиві наряди. І американка Аделаїда  була тому не виключення. Дівчині дуже подобалися красиві наряди, однак через відсутність грошей одягалася вона досить скромно.

Але ось наближався особливий день-випускний бал. Звичайно ж Аделаїді хотілося заявитися в розкішному вбранні на свято. Але на жаль, грошей на вбрання у неї просто не було. Тоді дівчина вирішила і зовсім пропустити свій випускний. Однак її кращий друг не дозволив цього зробити.

Хлопець на ім’я Паркер вирішив самостійно зшити наряд для своєї подруги. І хоча молодий чоловік абсолютно не знав, як це робиться, він все ж вирішив, що впорається з нарядом. На допомогу собі він залучив бабусю. Жінка підказувала, а Паркер кроїв, шив, підбирав тканину.

Це не було простим завданням. На створення вбрання пішло кілька місяців, однак результат того явно вартував.

А якщо врахувати, що це перша робота Паркера, то плаття вийшло просто блискучим. Коли Аделаїда побачила свій випускний наряд, то просто розплакалася від щастя. Це була сукня її мрії.

Знімки випускного Паркер виклав у своєму мікроблозі. Інтернет користувачі були в захваті. Вони порекомендували молодому хлопцеві продовжувати шити. Адже у нього це чудово виходить.

Звичайно ж Аделаїда сама могла б подбати про своє вбрання, але чомусь цього не зробила. Як добре, що у неї є такий друг.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!