Історія зворушливого вчинку дитини по відношенню до мами

Історія зворушливого вчинку дитини по відношенню до мами

Я Катя, і мені недавно було двадцять п’ять. Моя дитина вже достатньо доросла. Йому скоро буде дев’ять років, і ми вже ходимо в школу, в другий клас. Коли я завагітніла, мені було шістнадцять. Пологи припали на сімнадцятиріччя. Як ви можете зрозуміти, мені ледве вдалося закінчити школу, не кажучи вже про вступ до університету. Ось так і вийшло, що я залишилася без вищої освіти. На сьогоднішній день у мене є постійний заробіток, хоч і зовсім не великий, як для двох людей. Я працюю консультантом, допомагаю покупцям вибирати одяг в великому сегменті магазину.

Моя дитина ходить не в просту школу, а в гімназію – кращий навчальний заклад нашого міста. Я не стала жаліти грошей на освіту своєї дитини, так як хочу, щоб в цьому плані у нього все вийшло. Якщо чесно, то я витрачаю все до останньої копійки на нього.

На занятті риторики, їм задали дуже цікаву річ. Сказали, що необхідно принести на урок те, в чому вони дуже потребують і що вони дуже люблять. Потім необхідно було описати цей предмет або ж якось скласти розповідь про нього. Коли настав той самий урок, його однокласники почали зносити всі самі культові новинки подарунків, які їм дарували на свята. Хтось похвалився новою кішкою, а хтось приволік собаку з дому. Одна дівчинка, чиї батьки з дуже заможної сім’ї, притягла дорогущий телефон і планшет.

А знаєте, що зробив мій син? Він покликав мене на цей урок. Мені стало до болю сумно, коли він читав свою розповідь. Я пустила в цей час не одну сльозу. Так, я розумію, що у мене поки немає можливості купити дитині те, чого йому хочеться. Я можу його забезпечити лише базовими, найбільш потрібними речами, тоді як інші батьки готові віддавати дуже великі ресурси на задоволення бажань своїх дітей.

Я зрозуміла тоді, що йому не так важливі гроші, як моє ставлення. Я вирішила, що ми заведемо дворняжку, нехай малий порадіє. Ще я відклала гроші, щоб на день народження придбати йому телефон. Я сподіваюся, він хоч трохи повеселішає.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!