Коли дівчина зажадала, щоб хлопець позбувся собаки, він розмістив це оголошення

Коли дівчина зажадала, щоб хлопець позбувся собаки, він розмістив це оголошення

Одні люди не уявляють своє життя без тварин, інші їх просто не переносять. Так сталося, що двоє таких різних людей зійшлися разом. Через 4 роки відносин хлопець на ім’я Гетц вирішив з’їхатися зі своєю другою половинкою.

Тоді він і гадки не мав, як подруга зненавидить його собаку Моллі. І в результаті дівчина поставила ультиматум: позбутися від собаки будь-що. І хлопець дав оголошення в газету:

Віддам безкоштовно в хороші руки!
«Моїй дівчині не подобається моя собака Моллі. Тому мені доведеться знайти їй новий будинок. Вона чистої крові, з хорошого регіону і провела зі мною 4 роки. Їй подобається грати в ігри, однак вона не особливо навчена. У неї довга шевелюра, тому вона вимагає трохи більше ретельного догляду, особливо це стосується нігтів. Але їй подобається, коли за ними доглядають. Не спить і шумить всю ніч, а спить тоді, коли я працюю. Їсть все тільки найкраще і найдорожче. НІКОЛИ не зустріне вас біля дверей після довгого робочого дня і ніколи не подарує безкорисливу любов, навіть якщо вам погано. Не кусається, але легко може влаштувати босу неприємну підставу!

Тому … якщо хтось зацікавився моєю 30-річною, егоїстичною, злісною, меркантильною дівчиною, прийдіть і заберіть її! Ми з собакою хочемо, щоб вона скоріше поїхала в інший будинок. Терміново! »
Через кілька днів після розміщення оголошення Гетц оновив його і додав, що дівчина була повернута заводчикам, тобто батькам, а він і Моллі шукають нову подругу.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!