Краще бути самотньою, ніж боротися за неправильні відносини

Краще бути самотньою, ніж боротися за неправильні відносини

Краще залишатися однією, ніж намагатися зберегти неправильні відносини. Намагатися утримати біля себе не того чоловіка. Намагатися врятувати хвору любов.

Варто пам’ятати, що незрозумілі стосунки шкідливі і для психічного, і для фізичного здоров’я. Нестабільні стосунки часто призводять до депресії, проблем з алкоголем та наркотиками. Наприклад, людина, яка постійно переживає сварки з партнером, має ризик серцево-судинних захворювань на 8,5% більше.

Бувають такі стосунки, коли людина приносить лише біль. Партнер відчуває приниження та постійний дискомфорт, втрачає впевненість в собі. В майбутньому це може призвести до низької самооцінки та розладів особистості.

Як на мене, краще в самотності досягати власних цілей, втілювати свої мрії, ніж прожити життя з домашнім тираном.

Краще вибрати самотність, ніж вперто сподіватися на диво з тим, хто здатний тільки брати, але не віддавати.

Краще вибрати самотність, ніж не помічати тривожні знаки. Ви ризикуєте життям, адже в майбутньому це може перетворитися на домашнє насильство.

Краще вибрати самотність, ніж триматися за відносини через страх. Жінка часто боїться залишитися самотньою та  через страх того, що втрачено так багато сил та часу надаремно. Не потрібно боятися нового життя: доля дарує безліч шансів, варто лиш краще розплющити очі.

Краще вибрати самотність, ніж намагатися доводити оточенню, що ти цілком задоволена нинішнім станом речей. Що тобі зовсім не хочеться нічого міняти.

Краще вибрати самотність, ніж ставитися до свого нещастя, як до норми. Ти гідна кращого майбутнього. Ніщо не може змусити тебе бути нещасливою.

Інколи відносини завдають лише болю та страждань. Невже варто насилу примушувати себе бути з людиною, яка не варта жодного твого подиху.

Цінуй себе!

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!