Лист невірному чоловікові. Варто прочитати кожній жінці!

Лист невірному чоловікові. Варто прочитати кожній жінці!

Нехай якомога більше чоловіків знають про це. Адже останнім часом зради стали чимось таким модним, не побоюся цього слова. У деяких робочих колективах навіть прийнято вихвалятися один перед одним своїми зрадами. Приходить в таке середовище цілком собі нормальний, люблячий чоловік і починається …
Бажаємо вам, щоб така біда, та й всі інші біди, обходили вашу сім’ю стороною.

Лист невірному чоловікові

Ти зрадив їй з іншою жінкою. Повернувся в сім’ю через місяць: «Прости, біс поплутав». Дружина тебе простила, прийняла. А через півроку заговорила про розлучення: «Не можу так більше, Міша, втомилася. Не хочу”.

І зараз ти б’єшся головою об клавіатуру, всіх френдів в соцмережах дістаєш: «Що з нею? Адже вона сама погодилася зійтися. Жили нормально, почали з чистого аркуша. А тепер, через місяці, вона раптом все мені пригадала і вирішила, що наші відносини відновити неможливо. Чому? »

«Чому Герасим прийняв рішення піти від барині після того, як втопив Муму?» – на це питання ти, Міша, як і багато школярів, колись відповідав у творі. «У героя прокинулося людська гідність, і він зрозумів, що як і раніше жити вже не зможе», – ось що треба було тоді писати, щоб отримати хорошу оцінку.

Але ти не засвоїв матеріал, тому так негодуєш тепер: «Де логіка? Вона що, весь цей час давилася образою? »Так і є, Міша. Як би не веселилися твої френди з голими дівчатами на аватарках: «Хороший лівак зміцнює шлюб!», Зрада – це найсильніший удар по союзу чоловіка і жінки.

Чому розвідники, бізнес-партнери або друзі оцінюють зраду так, як її і належить оцінювати, а твоя дружина повинна ставитися до нього інакше? Тільки тому, що ти прийшов з квітами: «Давай все забудемо, дорога»?

Знекровлена, знесилена, все ще за звичкою чіпляється за тебе, як за рідного, вона і сама була рада: «Давай». Але кожну хвилину вашого подальшого життя вона все пам’ятала. Важко забути, що у тебе в спині ніж, Міша.

«Я не вірю йому. Ось він посміхається, п’є чай, торкається до мене, каже «кохана», а я одна лише думаю: «Зрадник» .- Це говорила мені жінка, яка пережила подібну історію. – Він же мені зрадив! А я була в такому шоці, не міркувала, сподівалася, що стане легше, якщо він повернеться …

І тепер, виходить, знову повинна розорювати перед ним всю себе: «Ах, коханий!», Якщо вже прийняла? Не можу! Ненавиджу ». Ця жінка не подала на розлучення і не стала жити, ховаючи глуху злість, аби числитися заміжньою. Ця сім’я не розпалася. Тому що чоловік терпів її сльози, істерики, звинувачення.

І не просто терпів, стиснувши зуби, він кожним своїм вчинком доводив, що розуміє її почуття, визнає, що вона має право на них. Він завойовував довіру заново. Щоб його жінка переконалася: він не залишить її більше. Що б не сталося.

Навіть якщо вона до кінця життя буде торочити своє: «Я тобі не вірю». А ти, Міша, ледь дружина починала скаржитися на біль, кривився: «Ну скільки можна!» Психував: «Ми ж домовилися все забути, що ти знову починаєш! Чому я повинен знову і знову їсти твої претензії? »Ти хотів жити так, ніби нічого не було. Але все було, Міша.

Якщо хочеш врятувати шлюб – визнай це. Подивися в обличчя своїй біді. Плач з тієї, яка тебе любить і ненавидить. Кайся. Стій на колінах. Один раз, і ще раз, і ще тисячу разів, якщо знадобиться. Їж, Міша!

Виходжувати тяжко пораненого, бачити його страждання, чути його прокляття: «Що ти зі мною зробив! Що ти зробив! »Нелегко – жінці не під силу. Але інакше ти її втратиш. Просто помре твоя дружина, залишиться чужа, жінка, яка зневажає тебе, яка подасть на розлучення: навіщо їй жити з чужим?

А ще пам’ятай, що шрам, навіть якщо і затягнеться, все одно не зникне. І через 10 років ви обидва будете його іноді відчувати. І через 20 років, коли вона подивиться на ваші фотографії 2013 року, її кольне: «Це було в той рік, коли він зрадив мені». Ти готовий до такого? Точно готовий? Тоді я бажаю тобі всього самого доброго. У вас ще будуть щасливі дні. Побачиш.

Автор: Наталія Радулова

P.S. Дійсно, адекватні люди, які мають почуття власної гідності, як правило «оцінюють зраду так, як її і належить оцінювати».

І якщо «розвідники, бізнес-партнери або друзі» чітко, недвозначно вказують зраднику на вихід зі свого життя, без права повернення – то нікому з оточуючих не приходить в голову почати пояснювати їм, що це вони якось там неправильно співали і танцювали, а тому винятково самі винні в тому, що з хорошої людини раптом узяв та й вилупився негідник, який ударив в спину.

І вже звичайно ніхто не порадить їм одягнутися нарядно, посміхнутися ширше, забацати для цього самого зрадника романтичну вечерю при свічках, і почати шукати свою провину в чужій підлості.

А в справах сімейних – часто-густо не тільки доброзичливці-порадники, але і професійні психологи з купою дипломів і сертифікатів, прямо-таки вимагають від жінки (причому, звичайно саме що від жінки) не тільки «забути, що у тебе в спині ніж », а й прикрасити цей ніж кокетливим бантиком. А також, прямо з цим ножем, схуднути, помолодшати, змінити зачіску, і терміново-терміново з’ясувати «А що ж я робила не так».

Ну а Міша буде ходити гоголем, і ображатися на те, що «Ми ж домовилися все забути, що ти знову починаєш! Чому я повинен знову і знову їсти твої претензії?

За матеріалами

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!