Маленька дівчинка дивом врятувала маленького брата

Маленька дівчинка дивом врятувала маленького брата

Тессі – це чарівна, але не по роках серйозна, шестирічна дівчинка. Одного разу вона почула розмову своїх батьків про її маленького братика, Теда. Вона знала, що він тяжко хворіє і що у батьків практично немає грошей. Тессі почула, як її тато сказав заплаканій мамі з безнадією: – Тільки диво може врятувати Теда зараз.

Тоді Тессі побігла до себе в кімнату і дістала скляну банку з-під джему, де зберігалися всі її заощадження. Вона висипала весь дріб’язок на підлогу і дбайливо перерахувала, потім склала монетки назад в банку і побігла що було сил в аптеку.

Вона тихо чекала, поки аптекар приділить їй увагу, але він був занадто захоплений розмовою з іншою людиною, щоб помітити шестирічну дівчинку. Тессі стала човгати ніжкою, щоб привернути хоч крапельку уваги. Жодної реакції. Потім вона почала голосно покахикувати. Знову нічого. Нарешті, вона дістала монетку і постукала нею по склу.

– Що б Ви хотіли, – запитав аптекар з роздратуванням у голосі. – Бачте, я розмовляю зі своїм братом з Чикаго, якого я не бачив кілька років.
– Добре, але я б хотіла поговорити про мого брата, – відповіла Тессі тим же тоном, що і аптекар. – Ви знаєте, він дуже і дуже хворий … і я хотіла б купити чудо.
– Вибачте що?
– Його ім’я Тед і тільки диво зможе врятувати його зараз. Так скільки коштує це диво?
– Дівчинко, ми не продаємо тут чудеса. Вибач, але я не можу допомогти тобі, – сказав аптекар.
– Послухайте, але у мене є гроші, і я можу заплатити. Якщо цих грошей не вистачить, я зможу дістати ще. Тільки скажіть, скільки це коштує.

Прекрасно одягнений брат аптекаря опустився навпочіпки і покликав до себе дівчинку.
– Якого виду чудо потрібно твоєму братові, дитинко? – Я не знаю, – схлипнула Тессі. – Я знаю тільки, що він дуже хворий, і мама каже, що йому потрібна операція. Але мій тато не може заплатити за неї, тому я вирішила використовувати мої гроші.
– Скільки ж їх у тебе? – запитав чоловік з Чикаго. – Один долар і одинадцять центів , – мовила Тессі. – І це все мої гроші. Але якщо потрібно, я зможу дістати ще.
– Який збіг, – посміхнувся чоловік. – Долар і одинадцять центів.
Він затиснув в кулаці її гроші, взяв дівчинку за руку і попросив відвести до неї додому.
– Я хочу поглянути на твого братика і зустрітися з твоїми батьками. Подивимося, якого виду диво вам потрібно!

Цей добре одягнений чоловік був лікарем Карлтоном Армстронгом, відомим хірургом, що спеціалізуються на нейрохірургії. Він зробив операцію абсолютно безкоштовно і зовсім скоро Тед зміг повернутися додому повністю здоровим. Мама і тато були щасливі, обговорюючи ланцюг випадкових подій, які привели до них хірурга.

– Цей лікар, – прошепотіла мама, – справжнє диво. Цікаво, скільки б це коштувало?
Тессі посміхнулася. Вона-то знала точно, скільки коштує диво … один долар і одинадцять центів. Плюс щира віра маленької дівчинки.

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!