МАЛЕНЬКА ІСТОРІЯ ОДНІЄЇ ВЕЛИКОЇ СОБАКИ

МАЛЕНЬКА ІСТОРІЯ ОДНІЄЇ ВЕЛИКОЇ СОБАКИ

 

Якось у двір одного скромного сімейства забрів дорослий, втомлено виглядаючий пес. На ньому був нашийник, і виглядав він дуже доглянутим і вгодованим. Було абсолютно зрозуміло, що пес не бездомний і за ним явно добре доглядають або доглядали.

Пес спокійно підійшов до глави сімейства, і дивлячись прямо в очі, вільнув вітально хвостом. Господар будинку не втримався і погладив несподіваного “гостя” по голові. Після чого зайшов в будинок. Але пес спокійно зайшов слідом за ним в будинок, повільно перетнув передпокій, як ніби вже бував тут раніше, і розмістившись прямо в кутку, згорнувся акуратно калачиком і заснув.
На наступний день він майже в той же час прийшов знову, привітав господаря будинку у дворі, знову зайшов у будинок, попрямував в той же самий кут і на тому ж місці знову заснув. Спав він приблизно годину – півтори. Пес навідріз відмовлявся від запропонованої йому їжі і води.

Так тривало кілька тижнів. Господаря будинку, якого регулярно відвідував цей милий гість, весь час не залишали думки про цього невибагливого, милого пса. Він постійно запитував, чия ж ця розумна собака, і чи є у неї господарі, і чи живі вони, і що відбувається.

І знайшов рішення. Він прикріпив до його нашийника записку такого змісту: “Хотілося б дізнатися, хто господар цієї прекрасної собаки, і чи знає він (або Ви), що пес щодня приходить до мене подрімати ?!” На другий день пес прийшов знову, і до його нашийника була також прикріплена записка. Господар будинку витягнув записку і, розгорнувши листок паперу, виявив таку відповідь: “Це Патрік, він живе в будинку, де ростуть шестеро дітей, двом з яких не виповнилося ще й трьох років. Мабуть, він просто намагається де-небудь відіспатися … можна я теж прийду до вас завтра? ”

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!