«Мене з донькою додому не пустять … Давай поміняємося дітьми? »

«Мене з донькою додому не пустять … Давай поміняємося дітьми? »

Ця історія сталася в пологовому будинку. Чого тільки не буває з породіллями, через гормональну перебудову організму, багато поводяться неадекватно, але щоб запропонувати таке …

Ельвіра була однією дитиною в сім’ї. Мама і тато душі в ній не мали, дбали і любили безмірно. Сім’я жила в достатку, ось і нареченого дочки батьки шукали з «подібних» собі.

Була ймовірність, що Ельвірі не сподобається обранець, але в родині було прийнято послух, тому дівчина розгледіла в Едуарда всі його кращі риси і з задоволенням вийшла за нього заміж.

Жили молоді добре, батьки раділи і допомагали матеріально. Тільки ось був особливий «пунктик» у Ельвіріних свекра зі свекрухою, їм обов’язково дуже хотілося онука. Едуард ніколи не обговорював це питання з дружиною, але по суті теж мріяв про сина. Дівчину трохи насторожувало такий стан речей: а що буде, якщо народиться дівчинка?

Завагітнівши, Ельвіра довго приховувала це від чоловіка і його батьків, сказала тільки своїм і відразу попередила, що, якщо народиться дівчинка і чоловік кине її через це, то вона повернеться додому, щоб батьки допомагали їй, адже це вони познайомили її з Едуардом .

Ельвіра не хотіла знати стать дитини до пологів, її це лякало, будь, що буде. Вагітність її пройшла без ускладнень і в один прекрасний день, майже що в термін, чоловік відвіз її народжувати. Під час хворобливих схваток Ельвіра благала акушерок і лікаря не говорити чоловікові, якщо народиться дочка,адже він подзвонить дізнатися коли закінчаться пологи. Спочатку весь медперсонал сміявся над словами дівчини, але коли на світ з’явилася дійсно дівчинка, всі зрозуміли, що тут щось серйозне …

Ельвіра завзято притискала дочку до грудей і цілувала, а потім голосила, що їй доведеться рости без батька. Лікар клятвено обіцяв дівчині не повідомляти нічого чоловікові. А Ельвіра поїхала з дочкою до себе в палату.

Її сусідкою виявилася вікова багатодітна мати Люся. У неї було вже троє синів, але вони з чоловіком мріяли про дочку і ризикнули ще раз. Але, на жаль, знову народився син. Люся важливо ходила по палаті і розповідала Ельвірі про своїх дітей, коли задумлива дівчина раптом сказала:

– Давай поміняємося дітьми? Мене з донькою додому не пустять …

Люся, звичайно, дівчинку дуже хотіла, але не до такої ж міри, вона відповіла негативно:

– Ель, ти що? З глузду з’їхала чи що? Якщо ви з дочкою не потрібні чоловікові, значить і він вам не потрібен. Кидай його! Де твоє почуття власної гідності?

– А й справді, прости, Люсь, дурість зморозила. Нехай котиться куди подалі, раз так, а я сама дочка вирощу!

Ельвірі раптом стало все одно на те, що скажуть свекор зі свекрухою і на те, як відреагує Едуард. Вона сміливо набрала його номер і сказала:

– Вітаю, любий, у тебе народилася дочка!

– Спасибі! Вибач, я передзвоню.

Ельвіра була здивована, що чоловік навіть і розмовляти з нею не став. Думала, що це і є кінець їхнього шлюбу. Едик передзвонив тільки через дві години.

– Дорога, підійди до вікна, будь ласка.

Ельвіра знехотя зробила те, що просив чоловік і отетеріла. На будинку навпроти пологового будинку висів величезний банер з їх з чоловіком фотографією, було написано «Спасибі за дочку» і красиві зворушливі вірші. Ельвіра стояла, як зачарована і мовчала в телефон. У реальність її повернули слова Люсі, теж підійшла до вікна:

– Ось це так! Ось так молодець!

Ельвіра, нарешті, відповіла чоловікові на тому кінці дроту:

– Це означає, що ти мене не кинеш?

– А чому я повинен тебе кинути?

– Ну, твої батьки дуже хотіли внука … а тут дівчинка …

– Сказали, що, значить доведеться нам ще раз в пологовий будинок йти, вже за хлопчиком! До речі, великий привіт вам з малятком передавали!

І, правда, чому Ельвіра сама не додумалася до цього … можна ж народити і ще раз. У цей момент їй дуже захотілося подарувати свекру і свекрусі довгоочікуваного онука, адже нормальні ж люди, навіщо Ельвіра про них так погано думала ?!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!