Міцна жіноча дружба: жінка усиновила дітей своєї подруги, яка пішла з життя

Міцна жіноча дружба: жінка усиновила дітей своєї подруги, яка пішла з життя

Фраза «чужих дітей не буває» дуже поширена, але все вкладають в неї свій сенс. Адже не кожен зважиться взяти на себе величезну відповідальність виховувати чужу дитину. Але Лаурі Руффінена довелося пережити складне життєве випробування і стати матір’ю-героїнею 4-х нерідний дітей. При тому, що вона вже виховувала своїх двох. А тепер в її родині підростає шість дочок, і вони прекрасно ладнають між собою.

Лаура Руффінена і Елізабет Даймонд подружилися ще в школі, а після багато років підтримували свої відносини.

Але сталося горе: у 2014 році стало відомо про страшний діагноз Елізабет – у матері-одиночки виявили останню стадію раку головного мозку. На те, що жінка буде жити не було ніякої надії, але найжахливіше, що четверо її дочок залишалися абсолютно одні в цьому світі.

Коли Елізабет стало зовсім погано, вона зважилася на дуже серйозну розмову зі своєю подругою. Вона просила Лауру подбати про її дітей і ніколи не залишати їх. Подруга погодилася і виконала свою обіцянку.

На сьогоднішній день дівчатка живуть в новій сім’ї Лаури і Ріко і у них з’явилося ще дві сестри. Подружжя каже, що хоч кількість дітей і збільшилася вдвічі, вони стали ще щасливішими.

Зараз діє благодійний фонд допомоги родині Руффінена. І завдяки йому було зібрано 87 тисяч доларів. На ці гроші родина збирається добудувати кілька спалень до дому, до того ж гроші потрібні і на утримання і освіту дівчаток. Але такі труднощі Лауру і Ріко зовсім не лякають, вони точно знають, що найголовніше в житті – це любов і взаємовиручка!

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!