Наречений дізнався про зраду нареченої і влаштував їй “сюрприз” на весіллі…

Наречений дізнався про зраду нареченої і влаштував їй “сюрприз” на весіллі…

Весілля організована на 300 гостей. Офіційна церемонія вже закінчена, настав час святкувати

Наречений піднявся на подіум, щоб з урочистою промовою звернутися до присутніх гостей.

Він дякує всім, хто приїхав і підтримав під час весілля, особливо тих, хто приїхав здалеку.

Особливо хотів би висловити подяку родині і родичам нареченої, які організували і присутні на цій прекрасній весіллі. Величезне спасибі всім за подарунки і за все, що вони зробили.

Кожному з гостей він хотів би піднести подарунок особисто від себе, тому до сидіння кожного стільця, знизу, прикріплений подарунок для кожного – конверт. Він просить всіх відкрити конверти.

Усередині кожного конверта перебувала фотографія розміром 8х10 см, на якій зображений свідок нареченого, який займається сексом з нареченою.

Наречений підозрював цих двох і скористався послугами приватного детектива, який за кілька тижнів до урочистої дати провів розслідування.

Потім наречений ще трохи постояв на подіумі, щоб поспостерігати за реакцією присутніх, потім обернувся до свідка і сказав: «F @ ck you», після чого повернувся до своєї нареченої і вимовив: «F @ ck you».

Після цього він подивився на приголомшених гостей, сказав: «Я йду звідси» і пішов.

… розлучення він оформив в найближчий понеділок.

На відміну від більшості пар, які, отримавши таку інформацію, тут же розривають усілякі відносини, цей чоловік холоднокровно «витримав» всі весільні приготування і урочисту церемонію, не моргнувши оком.

Результати його «холодної» помсти:

– Батькам нареченої організація весільного торжества на 300 гостей обійшлася в 35.000 доларів.

– Він усіх довів до відома про те, що сталося.

– Але найкращим виявилося те, що він виставив на ганьбу наречену і свідка, показавши їх «справжнє обличчя» в присутності всіх їх друзів і сім’ї в повному складі (батьки, сестри, брати, тітки, дядьки, племінники і т.д.). =)))

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!