Навіть якщо людство буде на межі вимирання, воно все одно не зробить належних висновків…

Навіть якщо людство буде на межі вимирання, воно все одно не зробить належних висновків…

Зараз в інтернеті поширено багато думок, що світова пандемія змінить ставлення людства до навколишнього середовища. Ніби то ми більше почнемо цінувати природу та кожну хвилину життя. Можливо, дана ситуація зможе достукатися до сердець деяких людей, але більшість знову продовжать своє життя у звичному для них ритмі і ці фото цьому доказ. Навіть якщо людство буде на межі вимирання, воно все одно не зробить належних висновків…

Гляньте на фотографії, які було зроблено на морському узбережжі Гонконгу. Це використанні захисні маски, які повинні були  утилізуватися одразу після використання. Цими масками жителі міста захищали себе від інфекції.

Екоактивіст Гарі Стоукс, пройшовши 100 метрів пляжу, назбирав 70 штук неутилізованих масок(їх виготовляють з поліпропілену, період розпаду якого становить від 100 до 400 років). Після таких вчинків можна стверджувати, що людство заслужило на ті біди, які його спіткали в сьогоденні.

Коли людина зрозуміє, що вона є дитина природи? Саме від матері-природи залежить наше життя та здоров’я. Ми самі шкодимо собі та майбутнім поколінням.

Що ви думаєте з цього приводу?

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!