Ось, що саме не варто ніколи робити для чоловіка

Ось, що саме не варто ніколи робити для чоловіка

Ви напевно чули цю думку, що для “милого” можна піти на все? Ні, не на все. Адже є речі, які елементарно можуть його розбалувати, а вам знизити самооцінку.

Як правило, прагнення догодити чоловікові – це не про кохання і прихильність, а про страхи і комплекси жінки.

Більше того, ці спроби можуть призвести до зворотнього ефекту: партнер просто перестане вас поважати і рахуватися з вами.

5 речей, які ніколи не можна робити для чоловіка:

1. Жаліти його і давати поради

Якщо чоловік переживає важкі часи, найгірше, що може зробити жінка в цій ситуації – пошкодувати його. Жалість принижує чоловіка.

Все, що йому потрібно – мовчазна підтримка і віра, що він впорається. Усе. Решту він зробить сам. Іноді потрібно просто залишити його в спокої і дати час самому з усім розібратися, іноді просто бути поруч і дарувати своє тепло і емоції.

Якщо ж чоловік починає нити і скаржитися – не потрібно підтримувати ці пориви і вислуховувати сповіді. На все це є чарівна “працююча” фраза: “Ти впораєшся!”.

2. Приносити себе в жepтвy і принижуватися перед чоловіком

По-перше, цього ніхто не оцінить. По-друге, “не сотвори собі кумира” придумано давно і не дарма. Тільки самодостатня особистість здатна будувати здорові відносини з такою ж самодостатньою особистістю.

3. Виправдувати його нacильcтво – емоційне або фізичне

Аб’юзери (емоційні нacильники), тиpaни та інші, хто принижує особистість – це не те, що потрібно терпіти і виправдовувати. Цього категорично не повинно бути в нормальних відносинах.

4. Вирішувати його проблеми

Так, сильна жінка – це добре. Вона повинна вміти подбати про себе і своїх дітей фізично і матеріально, якщо треба. Але вона не зобов’язана вирішувати матеріальні, житлові або будь-які інші проблеми чоловіка – на те він і чоловік. Якщо тільки вона не хоче бачити поруч із собою підкаблучника, альфонса або інфанта.

5. Відмовлятися від себе і приймати будь-які ультиматуми

Є гарна приказка: “Кажучи іншому “так”, переконайся, що ти не говориш “ні” собі!”. Ніколи не варто йти на повідку у чужих бажань і підлаштовуватися під когось.

Мова не про розумні компроміси, а про вимоги щось поміняти в собі фізично, відмовитися від улюбленої справи / рідних / своїх переконань на користь і догоду іншій людині.

Не варто ніколи підганяти під вимоги чоловіка свою зовнішність, цінності і переконання. Інакше ви ризикуєте втратити і себе, і цього чоловіка.

Джерело фотографії

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!