«Отже, зібралася моя дружина на дачу одна …» Класна історія з сімейного життя!

«Отже, зібралася моя дружина на дачу одна …» Класна історія з сімейного життя!

Сімейне життя сповнене кумедних випадків, особливо, коли люди вже у один одному притерлися. Цьому чоловікові дуже пощастило з дружиною, і він завжди розповідає про неї класні історії. Ось, одного разу вона одна зібралася на дачу, але в електричці згадала про невимкнений чайник …

Далі буду вести розповідь від його імені.

Загалом, зібралася моя дружина на дачу одна. Мені треба було на 4-ту годину на роботу. Тому я спав. Мобільник вона залишила вдома. Коротше їде вона в електричці і її просто переклинило. Не пам’ятає,чи вимкнула чайник.

Тут вона здогадується попросити жінку, щоб та зателефонувала на такий-то номер і повідомила про це. Щоб підстрахуватися, просить і другу бабусю. Вони обіцяють, але не 100%! Сказали, що як вийдуть, то подзвонять зі станції.

Я ж встаю, відчуваю себе як вичавлений лимон! Поставив чайник, щоб налити кави. Дзвонить домашній телефон. Беру трубу:

– Євген?

– Так я.

– Добридень. Чайник вимкніть.

Перебуваючи в якомусь анабіозі, йду і вирубують газ. Пішов далі голитися і приводити себе в порядок. Розумію, що щось тут не так. Іду, знову запалюю газ, і чекаю, коли чайник закипить. Знову дзвінок.

– Євген?

– Так я.

– Добридень. Чайник вимкніть.

Як слухняний ідіот в напівсонному стані знову йду і вимикаю чайник. Сів на кухні і намагаюся розібратися в тому, що відбувається. Так що взагалі відбувається? Я ж кави хочу, а для цього чайник повинен закипіти. Знову врубаю газ. Дзвінок і на іншому проводі кохана дружина:

– Женічка, а ти чайник вимкнув?
Пояснювалися вони дуже довго, а сміялися ще довше! Ось такий смішний випадок про чоловіка і дружину!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!