Після народження третьої пари близнюків, мати подивилася в свідоцтво про народження і втратила дар мови!

Після народження третьої пари близнюків, мати подивилася в свідоцтво про народження і втратила дар мови!

28 лютого — найщасливіший день у будинку Косінкіс. Так вийшло, що всі шестеро дітей Крейга і Керрі народилися саме цього числа!

Серця подружньої пари з Вісконсіна (США) завжди були відкриті до прийняття в свій будинок прийомних дітей. Але перед цим вони хотіли мати власних дітей.

Плани довелося змінити, коли 4 роки тому їм подзвонила незнайомка і запитала, чи готові вони стати прийомними батьками близнюків. Відповідь Крейга і Керрі була  короткою:  «Так» .

Жінка сказала, що вагітна. Але не може забезпечити дітям нормальне життя, яке вони заслуговують. Тому вона і вирішила віддати їх на усиновлення, — згадує Керрі. — Ми відчували, що Бог хоче, щоб ми на це пішли. Тому відклали свої плани в сторону і прийняли те, що підготував для нас Бог.

Близнюкам Адалін і Кенне сьогодні по три рочки. Вони народилися в 2014, 28 лютого.  Роком раніше в цій же лікарні, теж методом кесаревого розтину, та ж жінка народила ще двох близнюків. Ось це збіг!

Косінкіс встановили законну опіку над Адалін і Кенне, коли тим було три місяці. Сім’я з 4-х людей почала спільне життя.

Пройшов рік, біологічна мати близнюків знову зателефонувала Крейгу і Керрі. Вона запитала, чи не хочуть вони прийняти ДжейДжей і Сісі, яких вона народила в 2013. Відповідь подружньої пари була ствердною.

І ось що трапилося через кілька місяців. Керрі завагітніла! У жовтні 2016 роки жінка дізналася, що виношує близнят!

Близнюки повинні були народитися 12 червня 2016. Але вагітність була вкрай складною. Після 6 тижнів збереження на 19 тижні відійшли води. На світ з’явилися Клариса і Карралін. Кесарів був проведений …  28 лютого . Ось це дійсно неймовірний збіг!

Незважаючи на те, що у шістьох дітей один день народження на всіх, Керрі говорить, що кожна дитина індивідуальна. «Вони нас тягнуть в шести напрямках».

Косінкіс наполягають, що діляться своєю історією з благою метою. Вони хочуть відкрити серця людей до усиновлення.

Ми однаково сильно любимо наших дітей. Ми б не хотіли інше життя, — підсумовує Керрі.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!