Після сварки дружина пішла з дому, залишивши чоловіка з дітьми. Через 2 дня вона отримала цей лист …

Початок цієї історії банально знайомий для всіх сімейних людей. Втомлений чоловік повернувся з роботи і завалився дивитися телевізор. Дружина вкладала дітей спати, а вони розкапризувалися і не хотіли лягати.

Щоб не чути дитячого плачу, глава сімейства демонстративно зробив звук голосніше. Це зачепило дружину, і вона пустила стрілу в сторону чоловіка.

Слово за слово і між подружжям розгорілася сварка. Дружина дорікала чоловікові, що той палець об палець не вдарив, щоб допомогти їй доглядати за дітьми. Він же звинувачував дружину, що вона і так цілими днями нічого не робить, в той час як він цілодобово тяжко працює на роботі.

Зрештою дружина не витримала і вся в сльозах втекла з дому до своїх батьків. Через два дні вона отримала від чоловіка лист.

“Моя люба!

Пробач мене за мою поведінку. Коли ти пішла, у мене було достатньо часу, щоб добре обміркувати ситуацію, що склалася.

З горем навпіл я уклав дітей спати. А коли ти не повернулася вранці, мені довелося взяти на роботі вихідний і залишитися на господарстві. Я цілий день клопотав по дому, не маючи жодної вільної хвилини.

Я постійно готував їжу, одягав дітей, грав з дітьми і прибирав у хаті. Часом мені доводилося робити все це одночасно!

Протягом цілого дня я був замкнений у власному будинку, не маючи можливості поговорити ні з ким старше 10 років. Я зрозумів, на які жертви ти йдеш, відмовляючись від свого дозвілля на користь догляду за дітьми.

На наступний день все повторилося. Я прожив без тебе два дні і одну ніч. За цей час я багато передумав і зрозумів найголовніше.

До мене нарешті дійшло, як сильно ти втомлюєшся за день! Усвідомив, що бути матір’ю – це постійно йти на жертви! Це набагато важче, ніж сидіти по 10 годин в офісі.

Я зрозумів, що бути матір’ю – це найбільш відповідальний обов’язок в світі! Але, на жаль, це ніхто не цінує і тим більше не вихваляє …

Я написав цей лист не просто для того, щоб вибачитися і сказати, що я за тобою сумую. Я хочу, щоб ти кожен день чула від мене, яка ти розумниця. Ти неймовірно смілива, на тобі тримається благополуччя всієї родини.

Я тобою захоплююсь!”

За матеріалами

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!