Пожежник допоміг дівчинці з’явитися на світ, але він навіть не припускав що тримає свою майбутню доньку

Пожежник допоміг дівчинці з’явитися на світ, але він навіть не припускав що тримає свою майбутню доньку

8 років тому в  Кароліні (США), відбулася дуже зворушлива історія. Диспетчерам пожежної станції Міртл-Біч надійшов дзвінок від жінки, яка просила допомоги, у неї були сильні болі в животі. Марк  зі своєю бригадою тут же виїхали на виклик, вони і подумати не могли, що через кілька хвилин будуть приймати пологи.

Прибувши на місце, рятувальники зрозуміли, що в лікарню вони ніяк не встигають. Марк взяв на себе відповідальну місію: він особисто допоміг малюкові з’явитися на світ. А коли малятко виявилася в його руках він і гадки не мав, що тримає свою майбутню доньку.

В цей же день, породілля заявила, що залишить дитину в лікарні, так як вона бездомна і малюк їй ні до чого.

У Марка була велика, міцна сім’я, вони з дружиною виховували двох синів. Але через стан здоров’я вони більше не могли мати дітей і серйозно замислювалися про усиновлення. А поява дівчинки Грейс подружжя сприйняли як справжній подарунок долі.

Соціальна служба пішла на зустріч сім’ї, і вже за два дні після того як вони подали документи на удочеріння, дівчинку забрали додому.

Батьки ніколи не приховували від дочки як вона з’явилася у них. Старші сини дуже люблять свою сестричку і завжди намагаються бути поруч, допомагають їй і захищають. А подружжя Марк і Бет безмірно щасливі, що у них є така чудова дочка.

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!