1. Вона бреше, щоб хлопець відчув себе краще

Чоловіки люблять думати, що їх жінка трохи залежить чи має потребу в них. Ось чому деякі жінки схильні перебільшувати складну ситуацію, щоб отримати допомогу свого чоловіка. В основному ці ситуації можуть бути легко вирішені самою жінкою.

2. Приховує менш привабливі факти

Деяким жінкам подобається приховувати той факт, що вони були не дуже привабливі в молоді роки. Існує так багато жінок, чиї хлопці ніколи не бачили їх дитячих фотографій. Це тому, що їхні дитячі фото були не такими привабливими, як дорослі.

3. Брешуть про кількість чоловіків, з якими вони зустрічалися

Жінки не говорять своєму партнерові про те, скільки хлопців у них було в минулому. Це факт, що кожна жінка думає, що якщо вона розповість правду своєму партнерові про свої минулі відносини, тоді є ймовірність, що її партнер піде.

4. Фактична сума грошей, яку вони витратили

Коли жінка йде по магазинах, є ймовірність, що вона не вкаже точну суму грошей своєму партнеру, яку вона витратила. Причина в тому, що іноді ми витрачаємо стільки грошей на покупки, що в кінцевому підсумку запитуємо себе, навіщо ми це зробили.

5. Розмова з колишнім

Багато жінок брешуть про деталі бесіди, яку вони вели з колишнім. Уявіть, що вам телефонує колишній перед вашим партнером. Найчастіше жінки збрешуть, хто це був насправді.

6. Обманює багатьох інших хлопців, які любили її в минулому

Жінкам дійсно подобається, коли їх хлопець думає, що вона була неприступною (для інших чоловіків) в минулому. Багато жінок люблять перебільшувати кількість хлопців, які доглядали за ними в минулому.

Навіть якщо це була всього лише легка симпатія, багато жінок розповідають своєму хлопцеві, що ця людина була закохана в них до безумства. Це змушує чоловіка думати, що жінка дуже бажана і йому пощастило, що саме він нарешті отримав її.

8. Про зовнішній вигляд

Є багато випадків, коли жінки не чесні в тому, як їх хлопець фізично виглядає. Припустимо, що ваш чоловік щойно повернувся з салону, і у нього була довгоочікувана стрижка. Він відчуває себе дуже задоволеним собою і він дійсно задоволений новим видом, але не жінка … У такому випадку багато жінок брешуть, тому що вони не хочуть, щоб їх чоловік відчував себе невпевнено через свою зовнішність.

9. Бреше про нерозважливі речі, які зробила за день

Жінки не люблять ділитися тим, що вони робили зі своїми подругами поки були разом. Ми завжди робимо самі безрозсудні речі, і ми навіть схильні ставати трохи недбалими, коли ми з компанією, в якій нас не засудять. Тому схильні брехати своєму партнеру про своє проведення часу.

За матеріалами

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!