Причини, через які чоловіки кидають дружин: Сповідь чоловічого психолога

Причини, через які чоловіки кидають дружин: Сповідь чоловічого психолога

Чому чоловіки зраджують дружинам? Багато жінок проходили через розставання і зради, але більшість з них так і не розуміє, чому так сталося. Чоловік психолог виділив основні причини, за якими чоловік йде з сім’ї. Серед них:

1. Ви набридли своєму чоловікові. Для того, щоб цього не сталося, ви повинні бути йому одночасно другом, з яким цікаво поговорити на будь-які теми, хорошою коханкою, з якою йому не буде нудно в ліжку, і доброю господинею. На жаль, поєднувати в собі ці сторони можуть не всі. Вносьте в ваше спільне життя щось нове, знаходьте нові спільні захоплення і тоді вашому чоловікові не буде з вами нудно.

2. Втручання інших людей в ваші відносини. Як говорить психолог, поради, які дають ваші подруги, родичі або взагалі сторонні люди з приводу ваших відносин з чоловіком, найчастіше несуть тільки шкоду. Більшість чоловіків дуже важко реагують на такого роду втручання. Пам’ятайте: у відносинах є тільки двоє, і спільні проблеми вирішувати треба тільки вдвох, не виносячи їх на загальний огляд.

3. Ви не стежите за тим, як виглядаєте. Найбільш популярна помилка жінок – після того, як взаємини з чоловіком стали міцними і стабільними, перестати стежити за собою. Це стосується як зовнішнього вигляду (одягу, зачіски, фігури …), так і проявів емоцій, вашої поведінки наодинці з чоловіком і в суспільстві.

Порада психолога жінок – не розслабляйтеся, доглядайте за собою, стежте за тим, що ви говорите і робите, тоді чоловік буде ваш!

4. Ви «пиляєте» свого чоловіка. Психологія стосунків чоловіка і жінки така, що багато представниць прекрасної статі, намагаючись допомогти своєму чоловікові, з кращих спонукань постійно дають поради про те, як і що краще зробити, і критикують їх, якщо щось не виходить, а чоловік починає думати, що він, на думку жінки, ні на що не здатний і, природно, ображається.

При частому повторенні таких ситуацій самооцінка чоловіка страждає і він починає шукати собі заміну – жінку, для якої він буде важливий, яка буде його слухати і не буде «виносити мозок».

5. Зрада з вашого боку. Дуже поширена причина. Навіть в тому випадку, коли чоловік знаходить в собі сили пробачити зраду, відношення колишніми не залишаться. Знайдіть в собі мужність чесно зізнатися чоловікові в тому, що він вас не влаштовує і чому. Не забувайте, що чоловік, який себе поважає, пробачити зраду навряд чи зможе.

6. Ви – володарка конфліктного характеру. Небажання жінок йти на компроміси може зруйнувати її відносини з чоловіком. Навіть якщо чоловік любить вас, він може просто не витерпіти ваших закидів і небажання розуміти його.

Порада психолога – зупиніться, подумайте, що вам важливіше: вийти правою з чергової сварки, настояти на своєму і отримати те, що ви хочете саме зараз або зберегти відносини з коханим чоловіком на тривалий час?

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!