Реальна історія з життя ,в яку складно повірити

Реальна історія з життя ,в яку складно повірити

У моєї мами є подруга. Ось виносила вона якось сміття на смітник. А там безхатько. Ну вона викинула пакет і пішла додому. Весь тиждень ходила на роботу – безхатько сумував біля сміттєвих баків в картонному ящику з-під холодильника (зима, холодно).

У суботу привезли їй новий кухонний стіл, а старий дівати нікуди (чоловіка немає). «Витягну стіл в під’їзд, закрию двері, покличу безхатька, попрошу нехай винесе на смітник». Так і зробила. Піднявся він, схопив стіл і виніс! Вона йому дає 20 грн , а він піднімає очі:

– Можна мені гарячого чаю з шматочком хлібця? Ви не бійтеся, я там на підвіконні посиджу почекаю.
Зробила подруга чай і бутерброд з маслом і ковбасою., Налила в тарілку гарячого борщу зі сметаною. Винесла, а сама за двері  і в око дивиться. Поїв бомж, повертається в бік дверей і тихо так:

– Спасибі вам. Бог усе бачить! – і пішов…
Так і ходила вона на роботу і підгодовувала безхатька. А одного ранку йде, а його немає, і ввечері немає, і на наступний день немає!

«Де ж він? Може в інший двір подався? » Обшукала всі двори – немає. А на серці тривога …
Знайшла вона його в лікарні (світ не без добрих людей). Побитий, голодний, брудний, а як її побачив очі аж засвітилися !!!

– А я Вас і не чекав. Тільки сподівався і вірив! Мене Сергій звуть. Вибачте, напевно незручна ситуація. А Вас навіть пригостити нічим не можу, зводити нікуди …
– Дурень ти, Сергій! Пригостити, зводити … Я жити без тебе не можу!
З лікарні забирала його подруга. Йшли вони поруч. Сергій тримав її за руку занадто міцно – раптом це все сон і вона зараз зникне?

Минуло вже 19 років. Вони літні люди. У них є діти. Свій бізнес. Дві машини, 5 -ти кімнатна квартира, дача з басейном. А він все так само міцно тримає її за руку – а раптом вона зникне? ..

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!