Сестра: Я нікому не хотіла розповідати, але ми з ним розлучилися ще півроку тому

Сестра: Я нікому не хотіла розповідати, але ми з ним розлучилися ще півроку тому

А мені обов’язково знайомитися з твоєю сестрою? – заявив чоловік, – Я ж уже знайомий з твоєю мамою, батьком, братом. Сама знаєш, як вони до мене ставляться.

– Та ну тебе, ми з Аліною завжди були не розлий вода, поки вона в друге місто не поїхала. Вже з ким, а з нею ви точно знайдете спільну мову. – Упевнений я. – Вона класна.

– Не подобається мені це все.

– Нічого страшного не трапиться. Будь впевнений.

Насилу, але мені вдалося вмовити чоловіка познайомитися з моєю сестрою. Його можна зрозуміти, з урахуванням того, як поставилися мої батько і брат до того, що він родом з Німеччини.

– Та вже, – Подумала я, – Яких тільки забобонів не буває у людей.

Пам’ятаю, як батько був люто проти мого вибору, щоб я виходила заміж за Майкла. Налаштував маму і брата проти нього. Скільки разів чула, що віддаю свою батьківщину.

Але чим саме зраджую, я так і не зрозуміла. Мій чоловік просто доброї душі людина, яка і мухи не образить, що там вже про людей говорити. До того ж дуже сором’язливий, ніколи про себе слова зайвого не скаже. За що я його і полюбила.

– Ну, сестро, пощастило тобі з чоловіком, звичайно. – Сказала Аліна, при знайомстві з Майклом.

– А у тебе що сталося? Розповідай, надовго в рідні краї? Як у Андрія справи?

– Надя, не знаю, як справи у Андрія. Я, якщо чесно, нікому не хотіла говорити, але з ним ми розлучилися ще півроку тому. – З сумом сказала Аліна.

– Тааааак, і що ж ви не поділили? – Я була сильно здивована, – Ви ж такою парою були чудовою. Так любили один одного, зі шкільної лави разом! Аліна, розповідай!

– Так що розповідати. Ми як на південь переїхали, зняли квартиру собі. Все починалося відмінно. Збирали гроші, щоб в подальшому будинок будувати. Я тобі розповідала. – Сестра важко зітхнула. – Ніколи б не подумала, що все ось так вийде.

– Не томи сестра, що сталося те в результаті?

– Що що. Андрій додому приходив тільки ночувати, казав, роботи дуже багато. Я вірила, навіть в думках не було підозрювати його в чомусь.

– Зрозуміло, можеш далі не розповідати … – уклала я.

– Ні, ти неправильно зрозуміла. – перебила Аліна. – Справа в іншому. В один момент я захотіла дізнатися, скільки у нас грошей накопичилося, і може вже пора почати шукати землю, планувати будівництво будинку. Я ж теж працювала і більшу частину зарплати віддавала чоловікові, за накопичення відповідав він.

Виникла невелика мовчазна пауза, потім сестра продовжила.

– В загальному. Ніяких накопичень він не робив. Точніше спочатку щось збирав, а потім підсів на азартні ігри. І коли я все дізналася, ми були по вуха в боргах. Ні про який будинок можна було і не думати.

По Аліні було видно, як вона переживає.

– Я взяла кредит, щоб розплатитися з усіма боргами. Довго не могла пробачити його, але пересилила себе, заради нашого з ним майбутнього. А знаєш що сталося через кілька місяців? Ми знову були по вуха в боргах, тільки на мені ще й кредит висів тепер. Тоді я і вирішила розлучитися. Півроку я ще жила на півдні одна, знімаючи кімнату, але зрозуміла, що не хочу там жити і повернулася сюди. Не хочу нікому більше розповідати, що зі мною сталося.

– Ось це так. Андрій же був розумним хлопцем, невже він не розумів, в яку яму залазив? І що з ним зараз?

– А звідки я знаю. Ми з ним ще перед розлученням посварилися. – Знову цей подих. – Він мене почав в усьому звинувачувати, мовляв, я винна, що не зупинила його вдруге.

– Та вже, Аліна. Співчуваю тобі. А я то думала, що це у нас з Майклом проблеми в житті.

– А що у вас?

– Майкл родом з Німеччини, тато з братом недолюблюють його.

– Які дурниці. – Сказала Аліна. – Ну ти ж знаєш їх, спробуй їм що-небудь пояснити, так сам більше заплутаєшся. Дурниця це все. Якщо любите один одного і мізки на місці, то все буде добре.

– Не переживай ти так. Все, що не робиться, все на краще. – Постаралася втішити я.

– Хочеться в це вірити, Надя. Ой як хочеться.

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!