Сім’я виховала сироту, коли він виріс, то зміг віддячити їм за доброту

Сім’я виховала сироту, коли він виріс, то зміг віддячити їм за доброту

Низький уклін батькам! Виховали гідного сина!
🙏 🙏 👇

Це історія про жителів одного з найбідніших кварталів. Чоловік і дружина Нана і Татай жили в Манілі, глава сімейства працював носієм, а його дружина – продавцем в невеликому магазинчику. У них не було дітей, але вони мріяли стати батьками.

Пара вирішила взяти в сім’ю хлопчика по імені Джейві. Всю свою любов і теплоту вони вклали в нього. Вони відразу розповіли хлопчикові, що його прийняли. Джейві ніколи не відчував себе чужим і любив батьків як рідних. Взаємоповага – основа цієї сім’ї.

Пара віддавала останнє, щоб хлопчик добре їв, одягався і вчився. Роками мама і тато відмовляли собі у всьому, але зуміли дати хлопцеві гарну освіту.

Джейві пообіцяв, що виросте і зробить все, щоб його сім’я нічого не потребувала. Він вважав, що його батьки заслуговують на краще і готовий був на все, щоб це їм дати.

Джейві старанно вчився, після школи розумний хлопець вступив до престижного вузу. Потім він пройшов різні співбесіди і отримав високооплачувану роботу. Хлопець посилено трудився і швидко просунувся по кар’єрних сходах. Через кілька років він отримав місце фінансового директора.

Простий хлопець з бідного району став успішним і багатим. Тоді він і дотримався обіцянки. Насамперед він купив сім’ї будинок з сімома спальнями. Нерухомість він вибрав в престижному районі Маніли.

Його батьки Татай і Нана більше не працюють, вони повністю забезпечені. На цьому він не зупинився і вирішив показати батькам світ.

Історія цього хлопця надихає. Багато користувачів Мережі зворушені його турботою про найрідніших. Ось це син!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!