Сімейні фото нареченої змусили нареченого скасувати весілля

Світ тісний і напевно у кожного з вас в житті бували випадки, коли ви в цьому переконувалися в черговий раз. Сьогодні ми розповімо вам історію однієї з наших передплатниць, яка точно вас вразить.

Ніна в молодості змогла вступити до інституту  і майже відразу ж закохалася в свого майбутнього чоловіка. Їхні стосунки можна було б назвати ідеальними, якби не одне але. Чоловік був дуже ревнивий. Після першої вагітності, чоловік умовив Ніну кинути навчання і сидіти вдома, щоб зайвий раз не хвилюватися і не нашкодити дитині.

За 5 років спільного життя у них народився хлопчик і дівчинка, коли вони пішли в дитячий сад, Ніна вирішила, що пора і їй піти на роботу і чимось себе зайняти. Але постійні скандали чоловіка і ревнощі не давали їй зі спокійною душею виходити з дому. З кожним днем ​​сварки ставали все гірше і гірше. І в один день Ніна просто не витримала і забравши з собою дітей пішла від нього.

Після розлучення Ніні доводилося тяжко, але вона не збиралася здаватися. Незабаром діти пішли в школу, їй вдалося знайти хорошу роботу і здавалося б життя налагодилося.

В один прекрасний день, Ніні потрібно було піти в школу, так як клас молодшої дочки мав провести фотосесію. Фотографом виявився дуже ставний і гарний чоловік. Ніна і Роман відразу ж сподобалися один одному. Вони розговорилися і знайшли багато спільних тем, які їм було цікаво обговорювати. Так і продовжилося їх спілкування, а через кілька місяців Роман зробив їй пропозицію.

Щастю Ніни не було меж, адже Роман навіть покликав її з дітьми переїхати до нього до весілля. Чоловік запропонував свою допомогу і прийшов допомогти їм зібрати речі. На очі йому кинувся старий сімейний альбом і з цікавості він вирішив подивитися його. Тут він раптом покликав Ніну і вказуючи на одне фото запитав  «Хто це?»

«Це мій колишній чоловік і його друг в дитинстві»  – відповіла Ніна, не розуміючи такого інтересу.

«Пробач, але ми не можемо бути разом. Твій чоловік мій ворог. Колись ми були близькими друзями, але він підставив мене і тепер у мене проблеми з законом. Я не зможу ростити дітей свого ворога ».

Після цього він швидко зібрався і пішов, Ніна його більше не бачила. Вона так і не вийшла заміж і всю себе присвятила дітям і вони їй дуже вдячні.

 

джерело

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!