Стала мамою в 21-й раз. Як живе така багатодітна сім’я?

Стала мамою в 21-й раз. Як живе така багатодітна сім’я?

Майже півтора року тому в родині Редфорів народилася дівчинка Бонні. Народження цієї дівчинки викликало бурхливу реакцію в британському ЗМІ: виходили передачі на телебаченні, писали газети і журнали. А все чому? Тому що Бонні 21-а дитина в сім’ї! А ще рік тому така ж реакція була на народження 20-ї дитини, хлопчика Арчі.

Батьки в багатодітній сім’ї знають один одного з дитинства. Вони познайомилися коли Сью було 7 років, Ноелю – 12. У них було багато спільного, навіть те, що вони двоє росли в прийомних сім’ях, від них батьки відмовилася відразу ж після народження.

Разом, за 26 років у шлюбі у пари 21 дитина, останнього малюка Сью народила в 43 роки.

«Спочатку ми думали, що зупинимося на трьох, але нам настільки подобається, коли навколо діти, що ми не можемо перестати. Ми дуже звикли до дітей і любимо їх », – зізнається Ноель. Коли народилася сьома дитина, батько сімейства пішов на таку процедуру як вазектомію, але незабаром передумав, і зробив зворотну операцію.

Все величезне сімейство живе в 10-ти кімнатному будинку. А також Редфори ведуть блог, де розповідають про своє життя, про сімейні свята, про харчування, про відпочинок та виховання.

Кожен день сім’я випиває близько 10 літрів молока, трьох літрів соку, а за один сніданок з’їдає три коробки пластівців, а за добу у них близько 18-ти кілограмів прання!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!