Сувора правда про те, чому деякі жінки приваблюють не тих чоловіків (за словами самих чоловіків)

Одного разу дивлячись YouTube-канал, я звернула увагу на відео під гучною назвою «Як перестати залучати неправильних хлопців». Як дівчина, яка досить довго відчувала себе магнітом для неправильних чоловіків, вирішила скористатися моментом і подивитися цей ролик.

Міркування в цьому відео велися від імені чоловіка, тому включила його з деяким внутрішнім упередженням – що він може знати про нас? Але додивлялася його, вже жадібно слухаючи всі слова автора. Під час перегляду я зрозуміла, що саме чоловічий погляд на цю тему може бути найбільш об’єктивним. Особливо погляд Метью Хассі – відомого експерта в сфері відносин.

І хоча починала дивитися цей ролик в деякому скептичному настрої, до того моменту, коли він закінчився, я була вся в сльозах. Відео потрапило в саму точку, викликавши в мені глибокий внутрішній відгук. Так чому ж, на думку експерта з міжнародних відносин з чоловічою статтю, ми залучаємо зовсім не тих чоловіків?

Справа не в тому, що ми залучаємо їх, а в тому, що даємо їм шанс.

  • Ми самі дозволяємо поганим хлопцям користуватися нами.
  • Ми даємо їм шанс за шансом, хоча їхня поведінка переходить через усі межі.
  • Ми ігноруємо тривожні сигнали.
  • Ми не довіряємо своїм внутрішнім «я», коли намагаємося відрізнити доброго хлопця від поганого.
  • Ми занадто часто йдемо на компроміси.
  • Нам не вистачає впевненості в собі

Так як же нам уникнути відносин не з тими чоловіками?

1. Зверніть увагу на внутрішні підказки.

Якщо чоловік не підходить, ви відчуєте як ваше внутрішнє «я» дає цим відносинам червоне світло. Довіртеся своїй інтуїції і встановіть між собою і невідповідним хлопцем здорові кордони.

Ми, як жінки, виглядаємо привабливими для багатьох чоловіків, але ті з них, з якими ми вирішили почати будувати відносини, повинні перебувати під нашим контролем.

2. Почніть брати на себе відповідальність за свій вибір.

У нашому житті будуть з’являтися як хороші, так і погані чоловіки. Але якщо ми будемо продовжувати зустрічатися з токсичними хлопцями, то це тільки наш вибір. Тому вибирайте з розумом.

3. Встановіть здорові кордони та знайте свої межі.

4. Почувайтеся впевненіше.

Знайте, що якщо ви скажете «стоп» токсичному чоловікові, то незабаром ви обов’язково зустрінете хорошого хлопця. Вам потрібно лише внутрішньо відкритися для цієї можливості.

5. Пізнайте себе.

Чому ви продовжуєте дозволяти поганим чоловікам з’являтися у вашому житті і залишатися там? Зрозумійте причину такого вашої поведінки і почніть працювати над тим, щоб виправити цей недолік. Знайте, нарешті, свою особистісну цінність!

За матеріалами

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!