Свекруха заборонила мені готувати. Вона взагалі нормальна?

Свекруха заборонила мені готувати. Вона взагалі нормальна?

Так, знаю, ви чекаєте від мене історію, як друга “мама” на кухню невістку не пускає, боїться конкурентки. Не бажає нічого з її рук, ворожа або токсична …

Нічого подібного! Моя свекруха – жінка дуже гарна. Розумна, дуже активна в соціальному житті, просто не готує. Не її це.

Я про це не знала, коли Микиту зустріла, або краєм вуха щось почула, але не звернула увагу. Яка мені різниця, хто у них готує, буває і чоловіки в сім’ї люблять щось смачненьке приготувати.

Поки зустрічалися, питання готування взагалі не вставало. Микита не відчував незручностей, запрошуючи мене то в одну кафешку, то в іншу. Це мені було ніяково, що хлопець так витрачається. Але я люблю гуляти пішки, готувала смачні бутерброди, упаковувала красиво і тягла його на природу.

Коли прийшов час знайомити Микиту з батьками, мама розстаралася. Наготувала цілий стіл. Як всі хороші кулінарки, вона обожнює компліменти, заздалегідь передчувала. Але Микита їв мовчки, нехай і з задоволенням. Мама сумувала, а він раптом видав:

– Де ви купуєте такі смачні котлети?

– Купуємо? Хлопчик, та це ще рецепт моєї бабусі! Ти як взагалі припустити міг, що такі котлети можна купити? Ти ще скажи, що тут соління з АТБ і торт з Сільпо?

Микита занервував, а зрозуміти підступу не може. Виявляється, моя майбутня свекруха не готує взагалі.

Тато навіть ложку упустив, а мама раптом повеселішала. Зрозуміла, що мене за борщі гнобити не будуть.

Загалом, розповідаю.

Позиція у свекрухи проста: якщо є мізки, користуйся ними, а не голубці крути. Працюй на двох роботах або бізнес організуй. Кар’єру роби, словом, збільшуй дохід. А весь побут потрібно делегувати. У неї і приходить домробітниця, пару раз в тиждень порядок наводить.

А їжу вона купує готову. Може раз в тиждень суп зварити, або із задоволенням що-небудь, типу сирників. А перебирати горох, як Попелюшка, вона відмовляється, не королівське справа.

Ось і Микитка звик харчуватися по кафе, вдома у нього теж доставка. Звичайно, він і не пробував смачних пельменів і домашніх голубців, звідки?

А я не розумію, як взагалі можна ризикувати і брати в їжу, не знаючи, що в неї поклали і якими руками готували.

Після шлюбу свекруха намагалася і мені ці істини донести, мовляв, не дурна ж, йди до аспірантури, мови вчи, може, закордонне стажування обломиться. Але аспірантура з мовами добре, а ось готові страви я замовляти точно не буду.

Свекруха на двох роботах і переклади ще додому тягне. Свекор пенсію отримує і продовжує працювати. Але ті суми, що вони проїдають – та це ж можна і на море з’їздити, і пакет акцій придбати. Так що я навідріз відмовилася. Тепер сама привожу свекрусі готову їжу, а натомість вона мене обожнює і слова поганого я від неї не чула.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!