Син не покликав на весілля рідну матір: жінка вирішила заглянути на 5 хвилин

Син не покликав на весілля рідну матір: жінка вирішила заглянути на 5 хвилин

Відносини між свекрухою та невісткою особливі.

Рідко між обома жінками складаються хороші стосунки, адже ніхто не хоче ділити любов свого єдиного сина або чоловіка. Обидві сторони можна зрозуміти, але варто бути більш лояльними один до одного. Не можливо жити добре у ворожнечі. Правда, бувають випадки, коли стосунки між свекрухою та невісткою складаються якнайкраще. Жінки знають, що порозуміння є запорукою міцної родини.

Прикро, коли сусідка знає про твого сина більше ніж ти.

Думала так Наталія Сергіївна та зачинила двері в квартиру. Жінка гірко плакала та йшла до своєї спальні. Сіла на ліжко і думає, чому вона сама. Все життя віддала синові, плекала, ростила, а він з’їхав від матері. Раніше відвідував щотижня, а зараз навіть дзвонить рідко. Жінка завжди виправдовувала сина за таку поведінку, ніби то він працює, зайнятий дуже. Хтось спитає, як там її Ігор, а жінка й сама не знає, що сказати.  До тих пір, поки не зіткнулася з сусідкою на сходовому майданчику.

А Ігор одружується …

Сусідка це розповіла Наталії Сергіївні. Їй було дуже боляче. Єдиний син одружується, а матері навіть не сповістив про це. Та що казати, жінка ще навіть невістку в очі не бачила, єдине знає, що Наталею звуть.

Прийшла свекруха на весілля сина без запрошення. Одягла найгарніше плаття, взяла квіти в руки та вирушила.

“Дорогі молодята! Вітаю вас. Особливо тебе, Наталочко. Ти сьогодні стала моєю дочкою. Я завжди мріяла, щоб у мене була дочка. Знай, що в моїй особі ти завжди знайдеш підтримку. Також знай, що ставлення чоловіка до матері показує, як він буде ставитися до дружини “, – жінка вручила букет нареченій ти вийшла з залу.

Гості усі затихли, ніхто не розумів, що відбувається. Наречена вийшла з-за столу та покликала за собою Ігоря. Вони поспішили за Наталею Сергіївною. Довго їх не було, як раптом повернулися втрьох. Вони перепросили за таку незручну ситуацію та посадили матір за стіл.

Минув рік

З того часу Наталія Сергіївна з невісткою стали справжніми подругами. Діти провідують матір та дзвонять декілька разів на тиждень. Особливо зблизилися жінки після того, як Наталочка завагітніла. Ігор попросив вибачення у матері та сказав, що весілля просто вирішив відсвяткувати у колі друзів…

Зараз усі живуть дружно та щасливо.

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!