Цей хлопчисько з 8 років сам доглядав паралізовану маму. Тепер про нього знають усі!

Цей хлопчисько з 8 років сам доглядав паралізовану маму. Тепер про нього знають усі!

Іноді діти змушені дорослішати завчасно. Це історія про хлопчика Владика і його маму Тетяну.

Звичайна сім’я з звичайними проблемами. Мама Владика пішла від тата, який сильно пив. Вони з сином оселилися в дерев’яному бараку з двома маленькими кімнатками. А потім з мамою сталося нещастя. Інсульт, в результаті якого Тетяну паралізувало на одну сторону.


Малюкові було тільки вісім років, а його мама стала інвалідом і доглядати за дитиною не могла. Органи опіки не знали що робити з хлопчиком, батькові його віддати не можна, він не в змозі стежити за собою, а через деякий час батько загинув у пожежі. Залишався тільки дитячий будинок. Але малюк навідріз відмовився залишати хвору маму. Прийняли компромісне рішення: хлопчика під свою опіку взяла сусідка.


Тоді другокласник і почав сам доглядати за мамою. Хлопчик сам ходив у ліс за дровами, їх рубав, потім готував, і навіть прибирав. У бараку не було ні каналізації, ні водопроводу. Владик носив повні відра води на другий поверх кілька разів в день. Мама розучилася розмовляти. Син сів поруч, взяв буквар, і вони разом вчилися читати і писати.
Так пройшло цілих вісім років. Коли Владу виповнилося шістнадцять, про нього дізналися місцеві ЗМІ. Потім про маленького героя зняли сюжет на центральному телебаченні. Нарешті місцева влада помітили цю сім’ю. Тетяну обстежили в клініці, возили лікувати в санаторій. Цій чудовій родині виділили нову двокімнатну квартиру з усіма зручностями. Влад розповідає, що йому до їх пір дзвонять небайдужі люди і допомагають матеріально.


Зараз Влад вчиться на зварника. Він хоче знайти роботу , щоб не залишати маму. Є у хлопця і кохана, вони разом вони з п’ятнадцяти років. Дівчина разом зі своєю мамою щодня приходять допомагати Владу по господарству і доглядати за його мамою.

Тепер до сім’ї Кудряшових ходить і соціальний працівник. Потихеньку Тетяна одужує, починає сама готувати, вже вміє використовувати мультиварку. В майбутнє вони дивляться з оптимізмом. Все найважче вони пережили і залишили в минулому.

Доля позбавила дитину нормального дитинства, але зате виховала справжнього чоловіка.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!