Ці ознаки дають зрозуміти, що партнер вас розлюбив

Почуття людини не піддаються ні прогнозами, ні гарантіям – сьогодні ваш близький дуже любить вас душі, а завтра мріє вирватися з тісних пут, плюючи на дані обіцянки. І добре, якщо партнер буде чесним, визнається, що розлюбив або зустрів іншу. А якщо ні?

Якщо його почуття давно охололи, але він продовжує вас обманювати, боячись кардинальних змін, відчуваючи себе зобов’язаним перед дітьми, переживаючи через спільно нажитого майна або роками відточених звичок? Як жити з тим, хто всією душею вас ненавидить, але не може про це сказати в силу слабкості або малодушності?

Якщо ви давно запідозрили недобре, пропонуємо перевірити себе. Можливо, спроби розгойдати коханого не вдаються саме тому, що він вас розлюбив?

Як зрозуміти, що партнер вас розлюбив? 8 ознак згаслих почуттів

1. Вашого партнера дратує буквально все, що пов’язано з вами або виходить від вас.

Одягаєтеся ви не так. Чи ведете себе нерозумно. Зарплата маленька. Руки ростуть не з того місця. Думаєте вузько. Ваші ідеї обмежені і навіть вилку ви тримати нормально не можете. Друзі, звички, характер, досягнення – все це знецінюється їм і ставиться вам в докір.

2. Кохана людина давно не цікавиться вашим життям.

Що відбувається у вас на роботі, як ви себе почуваєте, де проводите вечора, про що мрієте, чого боїтеся? Складається відчуття, що ви просто меблі в його житті. Вас не пиляють, не ревнують, не намагаються порадувати або здивувати. Людина просто співіснує поруч, ніби ви живете в паралельних реальностях.

3. Чоловік ніколи не відрізнявся трудоголізмом, а тут почав працювати 24 години на добу.

Він постійно залишається на доопрацювання. Відправляється в виробничі відрядження, намагаючись якомога більше часу проводити поза домом. І хоча він виправдовує себе бажанням підзаробити або сварливим начальством, у вас складається стійке відчуття, що він готовий згоріти на роботі, аби не повертатися додому.

4. Він давно уникає близькості, не відгукується на вашу ініціативу, прикидається хворим або втомленим.

Він на корені обриває будь-які контакти: виявив бажання переїхати в іншу кімнату, йде від дотиків, відмовляється завести дитину, хоча ви давно це обговорювали.

5. Партнер постійно робить з себе жертву.

Він розповідає, як багато втратив через вас з дитиною, з песимізмом оцінює сімейне життя: «ти мені всю лисину проїла», «я заради тебе пожертвував своєю мрією», «втомився постійно віддавати всім борги». Він ходить похмурим і незадоволеним, знецінює сім’ю, кидає образливі жарти, відмовляється будувати плани на майбутнє, тому що не бачить в ньому нічого хорошого.

6. Ви живете в різних світах.

У нього є свої друзі, хобі, інтереси, в які вас просто не допускають. Він вважає за краще все робити сам. Не ділиться планами, не поспішає їхати в спільну відпустку. При кожному зручному випадку збагрює вас подругам або батькам. Спроба розділити з ним якісь захоплення, взяти участь в його житті призводить до скандалів. Ви більше не радуєте його.

7. Своєю поведінкою чоловік несвідомо руйнує самого себе.

Багато п’є, веде нездоровий спосіб життя, постійно хворіє і відмовляється від лікування, лізе на рожен, притягаючи небезпеку за небезпекою. Він не намагається берегти ваші нерви, не піклуватися про ваший душевний стан, не боїться вас втратити. Йому ніби все одно.

8. Кожного разу, коли ви залишаєтеся вдвох, партнер намагається заповнити тишу.

Вмикає телевізор, з головою поринає в читання, заводить листування в Мережі, йде вигулювати пса, одягає навушники з музикою або просто знаходить собі важливі справи подалі від вас. Нібито йому нестерпно ваша присутність. Нібито він боїться викриття або будь-якими засобами уникає назрілої розмови. Що ж … так воно і є.

Чи можна реанімувати вмираючі відносини, якщо партнер вас розлюбив?

Основна помилка люблячих людей, які помічають подібне дистанціювання партнера – звичка ображатися або висловлювати претензії в агресивній манері. Починається активне з’ясування відносин, скандали, сльози, шантаж дітьми і навіть прихований саботаж.

Дружини можуть почати налаштовувати дітей проти «недбайливого» батька. Перестають займатися собою і домом. Починають погрожувати партнеру невиконанням якихось зобов’язань. Іноді вони взагалі йдуть мстити, заводячи інтрижки на стороні. Хтось починає сир-бор з ріднею. Хтось залучає подруг. А хтось погрожує суїцидом в надії видавити з «негідника» почуття провини. Але все це не працює. Як бути?

Прибрати емоції і викликати партнера на довірливу бесіду, надавши шанс висловити все, що наболіло. Образи, невиправдані очікування, страхи, розчарування, все-все-все. Це буде складно. Але потрібно дати людині можливість скинути накопичений за роки відносин негатив, висловитися, бути почутим.

Цілком можливо, він настільки сильно на вас ображений, що не захоче піти на зустріч, щось з’ясовувати, шукати компроміси.

В такому випадку краще звернутися до досвідченого сімейного консультанта. Він допоможе розблокувати психологічні захисти, професійно підійде до справи, покаже вам нові стратегії. Якщо затягнути партнера на прийом до психолога проблематично – не бійтеся почати з себе. Індивідуальні консультації бувають не менш ефективними.

У будь-якому випадку потрібно бути готовою до того, що у вас може не вийти реанімувати ваш шлюб. Всі перераховані симптоми говорять про те, що почуття давно згасли, партнер вас розлюбив, а ви занадто довго закривали очі. Це боляче, образливо, але не смертельно.

Краще поставити крапку в таких відносинах, ніж продовжувати труїти один одного отрутою, пускаючи життя під укіс. Будьте пильні і не допускайте подібних симптомів у своїй родині.

За матеріалами

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!