Цуценя підкинули на сходи. Поруч лежав лист!

Цуценя підкинули на сходи. Поруч лежав лист!

Найсмішніше, що на записці був … підпис людини!

Якось жителі одного з будинків виявили на сходовій клітці оригінальний «подаруночок» від невідомого. Це був пакет, всередині якого щось ворушилося і смикалося. Пакет виявила місцева мешканка. Розв’язавши пакет, жінка виявила всередині маленьке коричневе цуценя.

Він був дуже переляканий і голодний, але при цьому виявився дуже ласкавим, милим, довірливим і зовсім незлим. У пакеті лежала також записка , в якій говорилося, що собачці 19 днів, він їсть все і нехай він «принесе вам радість і здоров’я». При цьому в якості породи пса була вказана якась невідома науці порода «тер-ір-ер» (можливо, мався на увазі той-тер’єр, але пес був явно не з цього виду).

Найсмішніше, що на записці був … підпис людини. Виходить, анонім сам же розписався у власному жорстокому поводженні з тваринами. Втім, все це вже неважливо. Шукати його не стали – а навіщо? Собака йому все одно не потрібна. Малюка взяли до себе і подарували йому нове життя.

Деякий час знайда знаходився в організації, яка займається проблемою безпритульних собак. Всі хвалили шоколадну собачку: вона була дуже слухняною, доброю, лагідною, завжди раділа увазі до своєї хоч і маленької, але галасливої і завзятої персони.

До слова, песику пощастило, адже йому швидко знайшли нову сім’ю! Само собою, пес ніякий не «тер-ір-ер», він взагалі безпородний, але хіба це важливо, якщо він такий милий і добрий?

Сподіваємося, що у нього все буде добре з його новими господарями!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!