Ця історія вже дуже давня, але чомусь досі її згадую. Своїми думками вирішила поділитись з вами

Ця історія вже дуже давня, але чомусь досі її згадую. Своїми думками вирішила поділитись з вами

В мене життя могло скластися зовсім по-іншому.

Після школи я дуже хотіла вступити до університету, тому ретельно готувалася до усіх екзаменів. Моїй мрії не судилося збудитися і я не вступила до омріяного університету. Я дуже це переживала, тому батьки вирішили мене відправити на літо до бабусі в село.

Цього літа я в селі зустріла свого нареченого. Це були чудові дні: ми цілими днями були разом. Через місяць він зробив мені пропозицію і ми подали заяву до РАЦСу. Але виникала одна проблема: не знали, куди підемо жити. В селі було добре, але я привикла до міста і хотіла жити там. Олег хотів, щоб ми хоча б спершу пожили трішки в селі. Я вирішила не сперечатися та й навіть вже знайшла підробіток у селі.

Олег ріс без батька, а його матір не хотіла віддавати сина за мене. Спершу вона просто не сприймала мене, ігнорувала. А потім, коли ми розповіли їм про свої плани жити окремо удвох, вона дала мені ляпаса. Це було дуже не очікувано для мене.

Олег заступився за мене і свекруха ще більше на мене розізлилася. На вихідні приїхали мої батьки і почалося щось неймовірне. Свекруха принижувала не тільки мене, а й мою сім’ю, кричала, що наша жалюгідна сімейка зіпсувала їй життя та забрали в неї єдиного сина. Тоді свекруха в нервах крикнула, що я з Олегом – це брат і сестра.

Ми були шоковані й не знали, що робити далі. Наступного дня я хотіла поговорити зі свекрухою та все з’ясувати, але вона мене на поріг не пустила. Батько мій говорив, що ця жінка все придумала, а матір не вірила, що мій тато міг так вчинити з нею.

Після цього дня Олег перестав зі мною спілкуватися та забрав заяву з РАЦСу. З того часу ми не спілкувалися, і мені досі цікаво, правда це чи ні. Зараз у нього вже троє дітей, та й у мене є сім’я і коханий чоловік.

Цікаво, якби могло скластися моє життя…

Як ви вважаєте, чи дійсно Олег може бути братом героїні історії?

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!