У жінки увірвався терпець, і вона вирішила вистежити злодюжку, що рве квіти в її саду…

 

Зустріти свою другу половинку можна в найнесподіваніший момент. І в самому несподіваному місці. Ця історія про жінку, в саду якої хтось унадився красти квіти. Злодюжку, само собою, необхідно було зловити і покарати. Правда, чим все це закінчиться, героїня нашої статті ніяк припустити не могла.

Після розставання зі своїм хлопцем жінка переїхала до батьків. Тут вона намагалася забути свої любовні розчарування. Цьому сприяла робота в саду біля будинку. Вона вирощувала квіти. «Я вклала в сад всю свою енергію і любов, тому наші клумби були чудовими. Люди зупинялися біля паркану і часто захоплювалися їхньою красою », – хвалиться жінка. Але ось квіти стали пропадати …

терпець урвався!
Мама жінки припустила: «Це місцеві діти! Вони не раз приходили до нас ночами за полуницею ». Ну, і що, що діти? Квіти навіщо обривати-то? І ось одного разу вночі наша героїня почула шум в саду. Вона не витримала. Скочила з ліжка, побігла на кухню за каструлею з крижаною водою і підійшла до вікна.

«Коли я побачила силует, який пробирається до моєї клумби, я вирішила облити злодія водою. Але мокра каструля вислизнула з рук. Я почула сильний удар. Злодюжка впав на землю. Я злякалась. А, що, якщо я його вбила? »Жінка швидко втекла вниз по сходах і включила світло на вулиці. Однак фігура біля квіткової клумби ніяк не відреагувала.

несподівано!
Перелякана жінка попрямувала до потерпілого. І побачила, що це був не хлопчик, а дорослий чоловік. Дійсно злодій? Або навіть вбивця? Що він ще тут шукав? «Я доторкнулася до чоловіка ногою, і він поворухнувся. Швидко витягнувши пояс з халата, я зв’язала йому руки », – згадує героїня. Потім вона перевернула незнайомця на спину і потрясла його. Чоловік відкрив очі. Було очевидно, що він не зрозумів, де знаходиться, і що сталося. Але через мить потерпілий прийшов до тями остаточно.

Романтика!
Виявляється, неподалік жив брат цього чоловіка. Він часто його відвідував. Найчастіше хлопці проводили вечори в місцевому барі. Там працювала дівчина, яка подобалася нашому герою. Як надавати їй знаки уваги? Чоловік вирішив дарувати квіти. А де взяти їх в пізній час? Рвати з чиєїсь клумби! Вибравши найкрасивішу, він і став добувати їх таким чином. Ось і цього разу злодюжка переліз через паркан за трояндами. І раптом страшний удар!

А що ж далі? Зараз жінка сміється, згадуючи цю історію: «Це був не просто удар. Він ще й промок наскрізь. Я запросила його в будинок і запропонувала суху сорочку. І кава. Дівчина з бару його більше не цікавила … Рік по тому він попросив моєї руки. У нас вже двоє дітей. І що ще тут сказати? ».

Джерело

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!