В один день сталося відразу два офіційних усиновлення: подвійна радість

В один день сталося відразу два офіційних усиновлення: подвійна радість

Джессіка Банжоф заскочила в магазин товарів для тварин і раптово побачила Купідона. Симпатичний пітбуль був одягнений в маленький светр і тому виглядав просто чарівно! Жінка захотіла його погладити і звернулася з проханням до господаря собаки …

Як з’ясувалося, пес був в магазині сам по собі! Це було зроблено з метою допомогти бездомним собакам бути поміченими потенційними господарями.
Джессіка була настільки зачарована псом, що тут же написала своєму чоловікові:

«Я побачила собаку і просто закохалася! Він такий милий, доброзичливий і дуже спокійний! »

До слова, її сім’я давно мріяла про великого пса, тому Джессіка справедливо вирішила, що Купідон – це те, що потрібно.

Сім’я вирішила «усиновити» вихованця, а разом з цим їх чекало ще одна хвилююча подія. Справа в тому, що 10-річного сина Джессіки – Гейба мав намір усиновити її чоловік, щоб стати йому батьком на законних підставах.

«Довгий час, коли Гейб був маленьким, ми були тільки вдвох. Я тоді була матір’ю-одиначкою, і ми боролися за існування. З появою мого чоловіка все змінилося. Мій син став йому як рідний, і вся його сім’я теж вважає хлопчика своїм! » – каже Джесіка.

Наближався той радісний момент, коли дитина повинна була на суді офіційно підтвердити, що вважає нового чоловіка мами своїм батьком і готовий взяти його прізвище. Коли жінка-суддя запитала, чому Гейб прийняв таке рішення, хлопчик відповів, що він завжди вважав цього чоловіка частиною своєї сім’ї і знає, що його люблять, розуміють і приймають.

Після отримання сертифікату про усиновлення Гейба його вітчимом, сім’я вирушила святкувати цю радісну подію. Під кінець свята Джессіка вирішила дізнатися, чого б хотів її син, і хлопчик повідомив, що хоче забрати з притулку собаку.

Саме це сім’я і зробила! Так, в один день сталося відразу два офіційних усиновлення, і всі були просто щасливі!

Купідон, за словами господарів, поки ще щеня, але він дуже вихований. Вихованець виконує команди і слухається своїх «батьків». Люди кажуть, що неймовірно щасливі з того часу, як він з’явився в їхньому будинку!

Як же здорово, що в цій сім’ї все чудово!

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!