Я КОЖЕН ДЕНЬ ЇЗДИЛА ДО МАМИ, А В ЦЕЙ ДЕНЬ НЕ ЗМОГЛА…

Я КОЖЕН ДЕНЬ ЇЗДИЛА ДО МАМИ, А В ЦЕЙ ДЕНЬ НЕ ЗМОГЛА…

 

Ми з мамою жили так собі, але були дуже дружні. Мамі потрібна була допомога, вона була iнвaлiдом, і сама себе обслуговувати не могла. Тата у мене вже давно не було.

З маминою допомогою, я закінчила Університет з червоним дипломом і мене запросили на добре оплачувану посаду. Жити стало легше, мама навіть трохи помолодшала, почали її добре лікyвати і незабаром мама вже почала обходиться без сторонньої допомоги.

До нас на роботу приїхав син господаря фірми, ми познайомилися і почали зустрічатися, незабаром Сергій запропонував мені руку і сеpце. Батько Сергія був господарем кількох заводів і фірм і одна з них, це та, в якій я працювала.

Тато мого майбутнього чоловіка не особливо був радий, тому, що його єдиний син одружується не по статусу, а по любові, але вибір сина він поважав.

Я переїхала в столицю батьки чоловіка подарували нам квартиру, нас взяли на роботу з хорошим окладом в іншу фірму і ми вирішили забрати мою маму до нас, вона з нами трохи пожила і сказала, що поїде, так, як не хоче заважати молодим.

Але ми з чоловіком вирішили орендувати їй квартиру, не далеко від нас і від лiкарні.

Все у нас було добре, я кожен день їздила до мами, а в цей день не змогла, на роботі була запарка, і я вирішила поїхати до неї на наступний день перед роботою. Прийшовши додому, я дзвонила мамі, але вона не брала телефон, я почала турбуватися і ми з чоловіком вирішили до неї поїхати, але коли ми приїхали, то нам ніхто не відчинив двері.

Сусіди нам сказали, що приїжджав чоловік і вигнав жінку з квартири і сказав, щоб вона більше ніколи не з’являлася в родині його сина. Я зрозуміла, що це був мій свекор, я поїхала до нього і все йому висловила, а він мені сказав:

– Твоя мама для нашої сім’ї тягар, вона постійно тягне гроші з сім’ї мого сина, і я, як батько дозволити не можу, і якщо тебе, щось не влаштовує, ти можеш звільнитися, тому що фірма, в якій ти працюєш, моя .

Не дуже довго думаючи, я написала заяву про звільнення, зареєструвала його у секретаря і поїхала в своє місто, до мами.

Через день до мене приїхав мій чоловік і почав просити мене, щоб я повернулася, але я йому сказала, що мама для мене найголовніше на світі. Мій чоловік посміхнувся і сказав:

– Іншої відповіді, я від тебе і не чекав. Я звільнився, ключі віддав матері і сказав їм, щоб більше мене не турбували, у них тепер немає сина ».

Я обняла його і розплакалася. Зараз ми з чоловіком чекаємо поповнення, зі свекром ми не спілкуємося, а свекруха до нас приїжджає і ми цьому дуже раді.

Ось одного разу перед пoлoгами, мама сказала, що нам потрібно поговорити всім разом. Вона посадила нас з чоловіком і попросила нас, щоб ми помирилися з батьком Сергія, я сказала, що більше не хочу це обговорювати, але мама наполягла, щоб ми помирились, адже, він нас любить, але по своєму.

Вона встала і подзвонила моєму свекру, він чекав цього дзвінка 3 роки, ми поговорили, він попросив у мене і у мами вибачення, словом, ми помирилися.

Свекор купив нам великий будинок в столиці, ми всі переїхали в цей будинок, я наpoдила двійнят, хлопчика і дівчинку, мама живе з нами, допомагає нам по господарству, свекор обожнює своїх онуків, він дуже змінився.

Чоловік працює разом з батьком, він передає йому свої справи і хоче насолоджуватися спілкуванням з онуками.

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!