Я викреслила з життя людей, у яких немає для мене часу, і відчула полегшення

Я викреслила з життя людей, у яких немає для мене часу, і відчула полегшення

 

Пощастило тим, хто має декілька вірних та щирих друзів, з якими можна поділитися найпотаємнішим.

Я все своє життя надавала дружбі важливе значення. Мене з дитинства вчили, що про друзів потрібно дбати та піклуватися, щоб ваш зв’язок міцнів з кожним роком. Я дуже любила людей, які мене оточували, тому докладала усіх зусиль заради їхнього щастя.

Але не всі живуть за таким принципом. Я завжди говорила собі — «стався до інших так, як ти хочеш, щоб вони ставилися до тебе». Однак, поведінка людей з кожним днем мене вражала все більше.

А потім я просто глянула на ситуацію під іншим кутом, і зрозуміла, що мій спосіб мислення є безглуздим.

Люди не завжди ставляться до тебе так само, як ти ставишся до них. Деякі з них залишаються з тобою лише для того, щоб користуватися твоєї добротою. Вони з’являються тільки тоді, коли їм щось потрібно від тебе.

Я вирішила, що перестану перша дзвонити та писати, щоб глянути, на скільки я потрібна цим людям. Однак, реальність виявилася занадто жорстокою. Я вирішила викреслити непотрібних людей зі свого життя, адже вони просто заважають мені рухатися далі. Я витрачаю багато сил та енергії, щоб допомогти, а насправді навіть їм не потрібна.

Дружба — це вулиця з двостороннім рухом. Ви не можете розраховувати отримати що-небудь, якщо ви нічого не даєте натомість. Це закон життя.

Якщо вам людина не байдужа, ви знайдете час, щоб перетелефонувати чи написати. Поцікавитися, чи все добре. Це ж не важко. Не існує відмовок, коли любиш когось. Ви дбаєте про дорогу вам людину, тому що самі хочете цього.

Я вирішила, що потрібно навчитися цінувати в першу чергу себе. Занадто багато сил і часу витрачала на непотрібні стосунки.  Вирішила, що більше не дозволю людям зловживати моєю добротою.

Я вважала за краще б мати одного, вірного, турботливого друга, який дійсно любить мене, ніж витрачати своє життя на людей, які прикидаються заради вигоди.

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!