Як мама поводиться, такого сина поруч і отримує

Як мама поводиться, такого сина поруч і отримує

Як Ви виховуєте або будете виховувати сина? Вражаюче, але якщо жінка не вміє “виховати” чоловіка поруч, то наймовірніше і син виросте далеким від прикладу для наслідування.

Ви мати 7-річного сина. Так склалося, що сина виховуєте самі. Ви втомлюєтеся на роботі, багато рутини, на себе часу не так і багато.

Як і будь-який чоловік в світі, ваш син – не ідеальний. У нього є сильні і слабкі сторони. І само собою, як кожна мати бажаєте синові тільки хорошого і любите його всім серцем.

Питання, мама, до Вас:

1) Хто відкриває двері в під’їзді? Ви синові або син вам? Чому саме так?

2) а – Син зробив своїми руками листівку для мами на 8 березня. Ваша реакція?

б – Син забув привітати Вас з Днем Матері. Ваші реакція?

3) Син назвав фізично сильнішого однокласника “козлом” і отримав за це в ніс, прийшов додому і плаче. Що будете робити, Мама?

4) У сина є одне з прагнень: або добре вчитися, або виграти кубок з футболу, або навчитися класно танцювати, але у нього не виходить. Ваша поведінка?

5) Як зустрічаєте сина додому?

– радієте кожен раз

– Ну прийшов і прийшов

– Залежить від настрою

6) Як просите про допомогу сина? Або вважаєте його маленьким, щоб наприклад, нести важкі сумки з супермаркету?

7) Коли спілкуєтеся з сином – ви спілкуєтеся з ким? З сином, хлопчиком, власністю, чоловіком?
Ці питання не випадкові. 99% мам зовсім не замислюються про правильну поведінку в подібних (дуже життєвих) ситуаціях. Та що там говорити …. Тати теж не розуміють основ. Тому що виховані такими ж мамами.

У Вас є шанс почати з себе. Зупинити цей ланцюжок неусвідомленості, сліпоти і автоматизму.

При чому тут мама і син?

Тому що аналогічно ви уявляєте себе і з чоловіками. І так само будете вести себе з сином або вже ведете. І так, дрібниці вкрай важливі.

Як жінка поводиться, того поруч і отримує.

Розбираємо суть питань вище.

Як виховати сина чоловіком і чоловіка чоловіком

1) Навіть у дрібницях чоловік повинен бути чоловіком, а жінка жінкою. Дозволяйте синові / чоловіку піклуватися про вас. Навіть якщо можете зробити це самі. Тут принцип дресирування. Почавши з малого переходите до більшого. Відкриття дверей перед жінкою – це теж форма турботи.

2) а – Будьте вдячні. Знову ж. Навіть дрібницям. Тоді син / чоловік будуть щиро хотіти радувати вас частіше і більше.

б – Забув зробити, що повинен був. Не критикуйте. Поділіться вашими почуттями з приводу ситуації і чого б вам хотілося.

3) Син / чоловік вчинив некоректно. За це і відповів. Тепер бідкається. Не критикувати за некоректну поведінку! Не шкодувати, як маленького хлопчика! Покажіть, що ви його любите. Покажіть, що ви в нього вірите.

4) Підтримати, не шкодувати, вселяти в нього впевненість, не приймати рішень замість сина / чоловіка. І не намагатися виправляти його помилки після прийнятих ним рішень.

5) Зустрічайте кожен раз, як ніби місяць не бачилися. Показуйте радість, емоції. Тоді чоловік / син буде додому бігти, як гончий пес, кожен раз, а не засиджуватися за пивком з друзями вечорами.

6) Просіть. Починаючи з дрібниць. Чоловікові / синові критично важливо бути потрібним.

7) Навіть якщо перед Вами 4-річний хлопчик або рознощик газет – спілкуйтеся з ним з внутрішнім відчуттям, ніби перед вами генерал армії. І він таки стане “генералом армії” в своїй справі. Перевіримо?

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!