Як я в одну секунду став найгіршим родичем…

Як я в одну секунду став найгіршим родичем…

Є у мене автомобіль Lada Largus. Машинка небагата, але бралася по бюджету для сімейних цілей – возити дітей і різний негабарит на дачу.
Дача загальна, будинок будували спільно. Ми з дружиною, її два брата і теща. Ніколи не відмовляв підвезти всякий непотріб, на зразок старої шафи, або теплиці.

Поки я возив будматеріали і інше супутнє, то витрачав свої гроші на паливо і потихеньку «коцав» автомобіль. А в цей час брати, бавлячись шашличком і пивком, пестили свої машинки (теж досить-таки місткі), пилососили і полірували пластик. Тоді я був душею компанії і всі мене «любили». До недавнього часу.

Приїжджаю додому з роботи ввечері. А так як всі свята я був на візництві (як завжди), займався електрикою і т.п., настрій не дуже. Сидять на кухні у нас два брата і чекають мене. Далі: Я – я, Б – один з них.

Б: Здарова (зовсім не схоже на прохання), потрібно з’їздити в магазин, забрати наші ліжка і відвезти на дачу. Все вже оплачено, тільки забрати. А ми на вихідні приїдемо і зберемо.

Я, м’яко кажучи, не сприйняв ідею з ентузіазмом:

– А чого вам самим не покататися?

Б: Ну, а чого нам бензин катати? Та й в машину не увійде, багажник не закриється. А ти на газу і завантажиш відразу два спокійно.

Я (менш ввічливо): Вантажте одне ліжко в салон, попередньо склавши задні сидіння, прикриваєте кришку багажника, в’яжете його мотузкою. Для другого я дам багажник з даху (він у мене універсальний).

Б: Не, так не піде, я машину не хочу насилувати, багажник кріпити теж, а тобі не шкода.

Приходить дружина, вони зазвичай через неї просять.

– Прокатайся, чого тобі важко?

Напевно у мене над головою заіскрилося, так як все якось напружилися.

Я: А варто мені це того, що я зараз поїду вантажити ваші ліжка, потім прокачусь по всіх існуючих пробках, 70 км до дачі, там розвантажу і відтягну в будинок все це добро, потім поїду назад, знову стану в пробку. Приїду вже вночі, витрачу купу свого часу і гроші. А завтра, так і не відпочивши, поїду на роботу.

Я за свята навіть пива не понюхав, тому що весь час був за кермом. Збирав меблі «загального користування» в будинку. Обв’язав всі кімнати електрикою, встановив всім розетки і ін. Супутнє. В цей же період твої брати два рази були на рибалці, з’їли тонну м’яса і бочку пива з коньяком. Мало того, що замість спасибі, я вислуховував усі ваші пред’яви. Ви ще приходите і в наказовому порядку говорите, що потрібно привезти ці ліжка!

Розвернувся і пішов …

Після цього брати приходили, але не спілкувалися. Дружина розмовляє тільки по битовусі. Теща мовчить. І я такий  поглядаю на це все з посмішкою.

Проаналізувавши все, зрозумів, що сам винен – ​​сильно розпестив своєю безвідмовністю.

Зате тепер я знаю, як стати поганим родичем практично моментально.

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!