Які жіночі вчинки відштовхують чоловіків

Те, що жінці може здаватися належним поведінкою в стосунках, чоловік може знаходити абсолютно неприйнятним. Нижче найголовніші способи того, що жінки саботують власні стосунки (хоча чоловіки часто роблять те ж саме). По ходу можете задаватися питанням: «А як часто я так роблю?».

1. Ти шукаєш прихований сенс в кожному слові.

Чоловіки можуть багато чого говорити і робити без задньої думки. У той же час жінки часто годинами обговорюють всі нюанси того, що сказав чи зробив чоловік. Поставив він смайлик в повідомленні? Як швидко вона тобі відповів? А що значить його крапки? і т.д.

Звичайно, чоловіка важко зрозуміти, особливо на початку відносин, і якщо він прямо нічого не говорить. Але якщо він не дзвонить і не пише, а то й не будує з тобою плани, то йди далі. Він або зайнятий, або просто ти йому не цікава. Ти ніколи точно не дізнаєшся, якщо не перестанеш йому нав’язуватися. І обговорення його повідомлень з подружками ситуацію не прояснять.

2. У тебе немає свого життя поза відносин.

Не перебудовуй все свою життя навколо однієї людини, коли ти його знаєш усього пару місяців. Ти довго жила без нього, тому не відмовляйся від того, що ти хочеш. Не забувай про друзів, кар’єру, захоплення. Чоловік, якому ти дійсно цікава, буде це враховувати. Насправді він і не хоче, щоб ти жила тільки ним.

3. Від тебе віє розпачем.

Якщо ти йому нав’язуєшся, це показує твою невпевненість в собі, низьку самооцінку. Залиш його в спокої. Не стеж за ним в соцмережах і не набридай.

4. Негативне мислення.

Йдеться про питання, що провокують певну реакцію. Наприклад: «Чому ти більше не говориш мені, що любиш мене?» Або «Ти напевно хочеш зі мною розлучитися …».

Не потрібно вивуджувати інформацію, запитай його прямо. Якщо ти хочеш, щоб він був чесним, веди себе так само.

5. Ти намагаєшся його змінити.

Немає нічого поганого в тому, щоб мотивувати його бути кращим або допомагати побачити, як можна вдосконалитися. Але жоден чоловік не хоче, щоб жінка говорила йому, що і як робити. Не будь для нього матусею. Якщо тобі не подобається, як він себе веде, ти не з тією людиною.

6. Ти чекаєш (або даєш) занадто багато занадто рано.

Якщо ви зустрічаєтеся лише місяць, не варто надавати відносинам більшого значення, ніж вони є насправді. Емоційний тиск відштовхує чоловіка.

7. Ти шукаєш проблеми.

Якщо ти їх шукаєш, то безумовно знайдеш. Якщо ти боїшся, що він кине тебе, то ти будеш неправильно тлумачити його вчинки і сама першою відштовхнеш його. Якщо у тебе негативний образ мислення, то ти створиш і негативну реальність.

8. Ти говориш про колишнього.

Чоловіки, так само як і жінки, не люблять, коли їх порівнюють. Якщо тобі потрібно обговорити колишнього, поговори про нього з подругами

За матеріалами

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!