Якщо ти збираєшся любити – люби по-справжньому!

Якщо ти збираєшся любити – люби по-справжньому!

Якщо збираєшся любити, люби так, як ніби завтра ніколи не настане. Неначе наступний день, наступна година, наступна секунда – це все, що у тебе є.
Якщо збираєшся любити, люби так, як цього прагнеш. Скажи людині, що тобі не все одно. Подивися йому в очі. Цілуй його з усією пристрастю і безстрашністю, яке тільки є в твоїх грудях. Не задавайся питанням, чи відчуває він ту ж енергію. Не переживай через те, що є між вами прямо зараз і виллється це в щось серйозне. Не бійся того, що життя недосконале і тендітне. Просто кохай.

Якщо збираєшся любити, люби так, як ніхто інший. Наче ти не можеш насититися його дотиками, посмішкою, сміхом, змішаними з твоїми. Ніби людина поруч з тобою – краще, що з тобою коли-небудь траплялося.

Якщо збираєшся любити, люби так, ніби тобі ніколи не було боляче. Наче ти ніколи не відчувала мук від розбитого серця або від фальші в чиємусь голосі. Наче ніколи не бачила, як розсипаються на порох відносини, або як двоє людей, які колись палали пристрастю один до одного, віддаляються, як вигорілі зірки.

Якщо збираєшся любити, люби з усією люттю . Люби так, як ніби це все, що ти повинна робити, тому що, чесно кажучи, що ще нам залишається в цьому житті? Віддай людині, про яку дбаєш, своє серце. Дай йому свою руку, свою посмішку, свою душу. Покажи, ким ти є насправді за межами «захисних обладунків». Стань вразливою. Заплутаною.

Якщо збираєшся любити, люби з усім завзяттям. Покажи йому, що ти тут, що слухаєш і чуєш його. Будь поруч, коли йому знадобишся, і готуй плани на той момент, коли ви зустрінетеся в наступний раз. Вкладай всю себе, відчувай, як тебе пронизує збудження. Покажи усіма можливими способами, як багато він означає для тебе.

Якщо збираєшся любити, люби цілеспрямовано. Люби всім, що у тебе є, всім, чим ти є. Люби, навіть коли світ робить це неможливим або говорить, що ти повинна здатися. Люби через свої дії, слова, вибір. Вибери любов до своєї людини, незалежно від злетів і падінь.

Якщо збираєшся любити, просто зроби це.

Джерело

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!