Якщо жінка має ці 12 якості, ніколи не відпускайте її

Кілька разів за своє життя всім вдається зустріти особливих жінок, одна з яких повинна стати тією самою – жінкою вашої мрії. Ці зустрічі завжди несподівані і вкрай рідко зручні для вас, але дама все одно з’являється і змінює ваше життя назавжди.

Ми створені природою таким чином, що дозволяємо двом протилежностям складати одне ціле. Пошук другої половинки – це подорож, часто досить виснажлива. Якщо вам пощастило настільки, що ви знайшли жінку, яка стала рідкісної краси квіткою у вашій безплідній пустелі, тримайтеся за неї так сильно, як зможете, – ніколи, ніколи не відпускайте її.

Не всі з нас ведуть себе розумно, зустрічаючи кохання свого життя, і, повірте мені, потім шкодують про це. Якщо вона поєднує в собі ці 12 якостей – ніколи не дозволяйте їй піти.

1. Вона розумніша за вас

Кожен чоловік потребує більш розумну жінку, яка допоможе йому пройти по життю. Кажуть, що за кожним великим чоловіком ховається ще більш велика жінка. І це правда. Без жінки чоловік не більше ніж звичайний егоїст. Введіть в його життя розумну жінку – і у нього з’явиться сенс, напрям і мудрість, щоб не зіпсувати все.

2. Вона красива

Краса криється в очах дивиться: поки ви знаходите її неймовірно красивою (на ваш смак), тримайтеся за неї. Я бачу, що в наш час є ті, хто приділяє занадто багато уваги красі, і ті, хто, навпаки, повстає проти цієї концепції і не приділяє зовнішній стороні уваги взагалі.

Краса – це те, чим люди упиваються з тих самих пір, з яких вони здатні бачити; це не те, чого варто соромитися; але це те, що ми повинні навчитися оцінювати правильно.

3. Вона добра і турботлива

Хороші люди – добрі люди. Якщо вона не добра – то годі й говорити про те, щоб вона була в вашому житті. Для жінки дуже важливою якістю є вміння піклуватися. Деякі просто не хочуть дітей. У деяких відносинах чоловік більш дбайливий, ніж жінка. Проте у всіх жінок закладений материнський інстинкт.

Якщо ви хочете в один прекрасний день створити сім’ю, то ви повинні бути впевнені, що знайшли жінку, яка хоче (і підходить, щоб) стати матір’ю.

4. Вона енергійна

Життя час від часу буває складним. Воно також буває нудним і монотонним. Жінки створені не для того, щоб розважати чоловіків. Скоріше навпаки. Але з жінкою, яка енергійна, рухлива і готова пуститися на пошуки пригод, ви будете почувати себе більш щасливим.

5. Вона любить вас до глибини душі

Це, безумовно, найважливіша якість. Коли жінка любить вас – вона любить вас всією душею. Це не так, як люблять чоловіки – вони більш егоцентричні. У жінки є здатність всю себе цілком присвячувати тим, кого вона любить. Якщо ви знайшли жінку, яка дійсно любить вас, – ви знайшли найбільший подарунок у всесвіті.

6. Вона здатна йти на компроміси

Люди обох статей вперті. Ми любимо речі в тому вигляді, в якому вони є, і не особливо відкриті для змін, які, як нам здається, не потрібні. Але, так чи інакше, відносини будуються на компромісах. Якщо ви взагалі хочете, щоб відносини існували, вони повинні існувати так. Знайти жінку, яка схильна йти на компроміс, – це тільки половина битви. Вам також доведеться на них йти.

7. Вона створює відчуття дому

Любити, любити глибоко – це значить знайти своє місце в світі, свій будинок, вперше в житті. Це знати, що ви саме там, де повинні бути, і що вам більше нікуди не потрібно. Якщо ви дивитеся в її очі і бачите відображення своєї душі – то ви вдома. Ніколи не йдіть.

8. Вона більш ніж рада сказати вам, що ви не праві

Кожен чоловік потребує жінку, яка витягне його з цієї нісенітниці. Хлопці мають дивну здатність приймати неправильні рішення і робити дурні речі. Знайшовши жінку, яка буде допомагати вам наслідувати ваш шлях і говорити, де ви помиляєтеся, ви можете як поліпшити, так і зламати собі життя.

9. Вона сильна, але жіночна

У кожного свій смак на жінок, але всі вони є поєднанням сили і жіночності. Сильна жінка – партнер, який потрібен кожному чоловікові. Жіночна жінка – це … ну, жінка. Ці дві якості не є протилежними. Найчастіше вони вдало поєднуються: жінка знає собі ціну, але при цьому пишається, що народилася саме жінкою.

10. Вона пристрасна

Життя, наповнене пристрастю, варто того, щоб жити. Але жити пристрасним життям поодинці просто неможливо. Пристрасть виникає між двома живими організмами, навіть між двома індивідуальностями. Пристрасть прекрасна тим, що вона «заразна». Це найбажаніший в світі «патоген».

11. Вона ведена

Я розумію, що деякі чоловіки спеціально шукають собі дружину, яка б сиділа вдома. Я також розумію, що є безліч жінок, які мріють про те ж. Цей тип жінок не для мене, але найчастіше люди шукають саме його. Проте ви як і раніше хочете провідну жінку.

Якщо вона хоче залишатися вдома, готувати, прибирати і піклуватися про дітей, переконайтеся, що вона саме той тип жінки, який максимально вдало реалізує себе в домашньому господарстві.

12. Вона означає для вас все

Іноді ми шалено любимо людину і не можемо пояснити чому. По-чесному, вам і не потрібна причина. Якщо ви любите її і не можете собі уявити життя без неї – не дозволяйте собі її відпускати. Якщо вона означає для вас так багато, ви повинні це розуміти.

Найчастіше люди не розуміють, скільки інша людина означає для них, поки не втратять її. Ми завжди думаємо, що ще буде другий шанс, що, можливо, одного разу ми зійдемося знову.

Може бути. Але також вірно і зворотне. Ви можете втратити її назавжди. Ви можете потім шкодувати довгі роки, що упустили найважливішу річ у вашому житті. Не ризикуйте.

За матеріалами

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!