Забудьте про свої почуття. Справжнє кохання — це усвідомлений вибір

Забудьте про свої почуття. Справжнє кохання — це усвідомлений вибір

 

Усі люди прагнуть вірного та справжнього кохання.

Однак, не всім щастить знайти його. Не всі навіть розуміють до кінця сенс кохання. А що ви знаєте про любов?

Ще з підліткових років для нас кохання — це манна небесна, яка з’являється ні звідки та змушує серце битися частіше і голосніше. Людину при цьому огортає щастя й оточує справжня казка.

Люди кожного разу вважають, що саме ця любов — навіки, але коли пристрасть згасає, вирішують, що розлюбили один одного. Тоді наступає сум до тих пір, поки на шляху не появляється нова людина. Як здогадуєтеся — сценарій повторюється знову і знову.

І знаєте що? Все це справжня маячня.

Забудьте про свої почуття. Справжня любов — це перш за все усвідомлений вибір.

Насправді кожна любов базується не на емоціях, почуттях чи сумісності, а на свідомому виборі. Вогонь любові буде палати все життя, якщо ви будете впевнені у своєму виборі. Ви самі собі обрали кого любити, з ким ділитися найсокровеннішим, з ким засинати в одному ліжку та готувати сніданки. Вам байдуже хто і що говорить про цю людину, адже ви обрали і крапка.

Кожен день, кожну хвилину, кожну секунду ви повинні робити цей вибір і працювати над відносинами.

У кожній парі настає момент, коли здається, що дороги назад не має, що це вже крах. Але саме тоді ми робимо власний вибір — врятувати стосунки чи ні. І таких прикладів безліч.

Кохання зміцнюється щоденним вибором у безлічі ситуацій. І навіть коли ваш обранець не такий привабливий зовні — ви все одно можете зробити вибір. Залишитися з ним і любити все життя.

Комусь така правда може здатися не романтичною, ніби то кохання це щось, що не залежить від нас. Але ні.

Найпрекрасніша річ у світі — це знати, що тебе вибрала людина, яку вибрав ти. Серед мільйонів людей на Землі. Саме тебе.

Емоції, пристрасть з часом гаснуть, можуть навіть зявлятися нові вподобання — це правда життя, з якою потрібно змиритися. Але справжня любов є мудрою та зрілою. Для неї всі ці перешкоди на шляху не є проблемами. Вона долає усі труднощі та негаразди завдяки свідомому вибору обох бути разом попри все.

У всіх пар, які прожили довго і щасливо, є одна спільна риса. Вони взяли кожен на себе безумовне зобов’язання завжди і за будь-яких умовах вибирати один одного. Незважаючи на недоліки, вчинки, «таргани» в голові — в кінці кінців.

Памятайте, що у вас не будуть літати метелики в животі все життя. Не завжди земля буде іти з-під ніг від його голосу. І це нормально.

Згодом, це все проходить, пристрасті гаснуть і приходить час вирішувати, що буде далі. Обираєте ви один одного чи ні.
Навіщо ж сумувати за метеликами, які полетіли? Ви отримали набагато більше! Ви отримали радість і почуття безпеки поряд з тим, хто вибрав вас на все життя.
Немає нічого більш важливого у відносинах, ніж це приголомшливе почуття — почуття команди. Поруч з такою людиною не страшно рухатися вперед. Ви знаєте, що вас завжди підтримають, ви знаєте, що не одні у цьому великому світі. Що може бути краще, ніж відчуття спорідненості?

Ви вибираєте не ту людину, яка найкрасивіша або розумна. Ви вибираєте того, кого збираєтеся любити все своє життя.

Для мене завжди було абсурдним твердження, що кохання — це почуття. Емоції та пристрасть з часом вщухають, а справжні любов — постійна, вона нікуди не дівається.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!