Жарт коміка зруйнував 17 тисяч сімейних пар: він поставив всього 2 запитання

Любов чи звичка? Що змушує людей жити разом довгі роки? Над цим питанням задумався відомий шотландський стендап-комік на ім’я Деніел Слосс.

Замість того щоб веселити людей, несподівано під час свого виступу він виголосив філософську промову. А в кінці поставив присутнім два запитання. Згодом ці питання зруйнували відносини тисячі пар.

Перед виступом він заявив, що на справжню любов його міркування не зроблять ніякого ефекту. Але на тих, хто насправді помиляється в своїх нинішніх відносинах, величезний.

Взаєморозуміння у відносинах

«Колись у дитинстві мій батько сказав мені наступне, – почав Деніел. – Уяви, що життя кожної людини – картинка-пазл. Протягом життя ми повільно збираємо цей пазл по шматочках. Але справа в тому, що ні у кого немає коробки від пазла. Ніхто не знає, що повинно вийти і рухається вперед навмання, уявляючи те, що повинно вийти» .

«Кращий спосіб зібрати картинку без коробки – почати зовні, з чотирьох країв. 1-й – це сім’я, 2-й – друзі, 3-й -хоббі, 4-й – робота. З плином часу вони можуть трохи видозмінюватися: іноді ми заводимо нових друзів і втрачаємо зв’язок зі старими.

Часом робота утискає хобі і потрібно вирішувати, чого хочеш більше, пересуваючи шматочки. Може піти з життя член сім’ї, утворивши в нашому пазлі діру: потрібно закрити порожнечу, інакше пазл так і залишиться неповним » .

«В середині картини повинен бути ти і твоя половинка. Коли-небудь ідеальна незнайомка доповнить тебе і твоє життя, зробить тебе одним цілим » .

Подорослішавши, людина починає втягувати іншу в свою картину світу, ставлячи її прямо в центр, поруч з собою, забуваючи про те, що у нього теж є своя. Ніхто не кине свою картину, щоб вписатися в іншу.

«Можна провести з кимось 2 роки, з кимось 5, а потім в один день поглянути на пазл і зрозуміти, що ви прагнете до різних картинок. І в цей момент вам доведеться поставити собі 2 дуже важких питання. По-перше, визнаю я, що ці 5 років були витрачені марно? По-друге, хочу я даремно витратити решту свого життя? »

У центрі пазла має бути щастя як абсолютна величина, а не хвороблива любов. Тільки та любов, яка приносить щастя, має право залишатися в ньому.

«Якщо людина не любить мене з моїми недоліками, значить, вона не любить мене в цілому: вона закохана в ідею мене, придуману у себе в голові. Я не підходжу до її картини» .

«Найгірше, що можна зробити в житті, – провести її не з тією людиною. У цьому світі живуть цілих 7,5 млрд чоловік, а ви знайшли рідну душу в 30 км від будинку. Ось так збіг! При цьому я не стверджую, що любов знайти неможливо ».

«Я переконаний, що 80% відносин в світі – туфта. Люди, які не вміють бути на самоті, чи то пак не навчилися себе любити, просто найняли на цю роль іншого» .

Після виступу глядачі, хто відразу, хто через місяці і тижні, прислали Деніелу листи. Одні повідомляли, що його мова справила на них терапевтичний вплив і вони зважилися розірвати свої уявні відносини. Інші писали про те ж на своїх сторінках в соціальних мережах, відзначаючи коміка.

Коли Деніел підрахував кількість згадок, їх виявилося понад 17 тисяч. Значна цифра.

Він зрозумів, що взаєморозуміння у відносинах між людьми грає дуже важливу роль. Взаєморозуміння – основа відносин.

За матеріалами

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!