Жінка народила дочку в 67 років. Ось як ця сім’я виглядає зараз

Жінка народила дочку в 67 років. Ось як ця сім’я виглядає зараз

Мешканка Румунії Адріана Ілієску чотирнадцять років тому здобула популярність завдяки тому, що стала найстаршою у світі мамою. Вона народила доньку в неповні шістдесят сім років.

Ілієску прожила тихе і спокійне життя. Ще в молодості всі свої сили вона кинула на науку. Тому обзавестися власною сім’єю не встигла. Але їй дуже хотілося мати дітей. Адріана не хотіла залишок життя прожити самотньо у своїй двокімнатній квартирі в Бухаресті.

І ось в пенсійному віці Адріана зважилася на ЕКО. Коли про це дізналися її знайомі, то вони з округленими очима покрутили пальцем біля скроні. «З глузду з’їхала на старості років», – приблизно такі слова румунка чула від усіх. Але від вагітності вона не відмовилася і тоді, коли від неї відвернулася більша частина колег і знайомих.

Після процедури ЕКО Ілієску дізналася, що носить під серцем двох дітей. Але, на жаль, пологи були дуже складними. Довелося робити кесарів розтин. Одна дитина не вижив. Але дівчинку Елізу вдалося врятувати. Вона з’явилася на світ в 2005 році.

Літній мамі довелося зіткнутися з проблемами і після пологів. Так, віруюча Ілієску вирішила хрестити доньку. Під час обряду хрещення Адріана чітко чула, як перешіптувалися монашки. Вони називали її дитину породженням нечистої сили. А ось румунська вчений вважає, що раз Бог дав їй дочку, значить це його воля. Жінка, незважаючи на всі образи і косі погляди, вважає себе щасливою.

Вона не має шкідливих звичок, займається спортом і відчуває себе років на тридцять. Кілька років тому Адріана навіть подумувала знову пройти процедуру ЕКО, щоб стати мамою вдруге. Але тверезо зваживши всі «за» і «проти», відмовилася від цієї ідеї.

Зараз Ілієску, якій днями виповнилося вісімдесят років, зосередилася на вихованні Елізи. Адріана дуже сподівається, що Бог дасть їй пару років життя, щоб вона встигла зустріти з донькою її повноліття.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!