Жіноча помста – вона така!

Після розлучення чоловік дав своїй, тепер уже колишній, дружині тільки день, щоб виїхати. Упакувавши своє майно, вона вирішилa влаштувати собі прощальний обід з креветками, чорною ікрою, і пляшкою шампанського.

Пообідавши, вона взяла кілька хвостиків від креветок, помакала їх в ікру і засунула в карнизи для фіранок. Чоловік зі своєю новою подругою були просто щасливі протягом перших кількох днів. Але незабаром весь будинок почав пахнути чимось нехорошим.

Вони перепробували все, що можна було, витратили купу грошей щоб позбутися від запаху, але нічого не працювало. Вони вирішили продати цей смердючий будинок і переїхати в інший.

Пройшов місяць, але вони так і не змогли знайти покупця. Їм довелося взяти кругленьку суму в банку, щоб купити новий будинок, так і не продавши старий … Колишня дружина зателефонувала йому десь через місяць дізнатися як справи. Він розповів їй про проблеми з продажем будинку, не особливо вдаючись у деталі.

Вона сказала, що сумує за своїм старим будинком і хотіла б викупити його. Мужик швиденько погодився на ціну, яка була десятою частиною вартості будинку.

Через тиждень, задоволений мужик стояв і посміхався, спостерігаючи за тим, як вантажники упаковували його речі, щоб перевезти їх в новий будинок … Все, включаючи карнизи для фіранок …

За матеріалами

Previous Article
Next Article

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!