Жінці пропонували відмовитися від хворої доньки, але вона цього не зробила.Вона виросла справжньою красунею

Жінці пропонували відмовитися від хворої доньки, але вона цього не зробила.Вона виросла справжньою красунею

У 2005 році американка на ім’я Рене народила дочку, яку назвала Кеннеді. На жаль у дитини діагностували генетичне захворювання – синдром Дауна. Жінці запропонували відмовитися від своєї дитини, на що вона відповіла категоричною відмовою.

Тільки мати з дочкою повернулися додому, як їх чекало нове потрясіння. У малятка виявили ще одне захворювання – лейкемію. Кеннеді була потрібна термінова операція. На щастя, сім’я змогла дістати гроші, операція пройшла успішно і дівчинка пішла на поправку.

Сьогодні особливій дівчинці 15 років. Вона любить активно проводити свій вільний час і постійно дізнаватися щось нове і цікаве для себе. Особливих успіхів дівчинка досягла в танцях. Талант Кеннеді розпізнали в спеціалізованому агентстві KMR Diversity, яке займається розкруткою акторів і моделей з різними видами інвалідності.

Дівчинка, від якої пропонували відмовитися 15 років тому, зараз бере участь в модних показах в Нью-Йорку і Лос-Анджелесі. Крім цього, Кеннеді прийняла участь в рекламному ролику і зіграла невелику роль в серіалі “Це ми”.

У Кеннеді також повний порядок і в особистому житті. У неї є хлопець на ім’я Метью, з яким вона познайомилася на одній з вечірок.

Дівчинка нічим не відрізняється від своїх однокласниць. Вона також як і вони любить відвідувати вечірки, обговорювати хлопчаків, ходити на шопінг і в кіно.

Мати дівчинки дуже рада, що сучасне суспільство приймає таких особливих дітей, як її дочка. Адже якихось 15 років тому їй наполегливо пропонували від неї відмовитися. І якби тоді вона це зробила, то у неї не було б зараз такої красуні-дочки. Жінка зовсім впевнена, що її дитину чекає цікаве і захопливе майбутнє.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!