Зв’язок між жіночим щастям в сім’ї і чоловічою удачею!

Зв’язок між жіночим щастям в сім’ї і чоловічою удачею!

Жінка – це джерело енергії, це неймовірне творче начало, це магічна сила природи, здатна творити. Жінка – мати всього сущого, священний грааль людського роду, посудина, що виділяє умиротворення і спокій.

Коли жінка виходить заміж, її силам стає підвладна не тільки її власна доля. Чоловік, який бере її в дружини, тепер несе відповідальність за те, яку енергію буде випромінювати його дружина. Свого часу вона підкорила його своєю легкістю, жіночністю і радістю. Такий стан для жінки – найприродніший, такий її задумала спочатку природа.

Жінка – це муза для чоловіка, це його натхнення і рушійна сила. Тільки енергетично наповнена жінка може дати необхідне «паливо» для розвитку і зростання свого чоловіка.

А що відбувається в багатьох сім’ях з роками? Чоловік перестає поважати і цінувати свою жінку. Тому що вона слабша його. Тому що по життю на ньому лежить більша, ніж на ній, відповідальність за їх шлюб, за їх благополуччя, потомство і майбутнє. І він починає зривати негативну енергію, накопичену поза домом, на своїй жінці. Тому вона більше не відчуває себе щасливою. Жінка починає спустошуватися. Енергетичний жіночий потік, що наповнює їх шлюб і живить силами чоловіка, надихаючий його, починає вичерпуватися.

Коли в родині жінка спустошена, неулюблена, небажана і принижена, їй більше не вистачає енергії, щоб харчуватися нею самою і щоб живити чоловіка. Чому у чоловіка, що живе в щасливому шлюбі, добре йдуть справи на роботі, в бізнесі і в усіх життєвих сферах? Тому що він натхненний. Він заряджений тієї позитивною енергетикою, яку йому дарує щаслива дружина. Це симбіоз двох індивідуумів. Жінка, що купається в ласці, ніжності, любові і підтримки чоловіка, віддає йому колосальний заряд енергії, який рухає його вперед, і він готовий робити для неї ще більше.

Але чоловік може і зруйнувати цю гармонію. Роздратування, гнів, грубість, неповага до жінки топче і вбиває в ній радість і жіночу силу. Вона більше не має енергії, якою могла б наповнити його. Вона спустошена. І він теж – до нього удача повертається спиною. Це його жінка повернулася до нього спиною, затаївши образу, смуток і розчарування.

Живіть в любові і гармонії один з одним!

 

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!