Звичайний перевізник пацієнтів знайшов спосіб, як підтримати хворих, що йдуть на операцію

Звичайний перевізник пацієнтів знайшов спосіб, як підтримати хворих, що йдуть на операцію

Американець Ліндон Бекфорд працює звичайнісіньким перевізником пацієнтів в бостонській лікарні. Всі люди, яких він відвозив на процедури, а потім в палати, просто обожнюють його. А все через його ставлення до них.

Ліндон працює в цій лікарні вже 30 років. Сам по собі ця людина обожнює випромінювати позитив. А ще він дуже тонко відчуває, коли хтось із його пацієнтів в поганому настрої через страх майбутньої процедури або операції. Тому чоловік намагається зробити все, щоб ці люди забули свої хвилювання і розслабилися.

При першому знайомстві з пацієнтом Ліндон представляється його особистим “шофером” і намагається налагодити контакт з людиною. При цьому чоловік намагається зробити все, щоб пацієнти почували себе комфортно під час переміщення між кабінетами.

Володіючи прекрасними вокальними даними, Бекфорд став співати своїм пацієнтам під час їх транспортування. Він швидко зрозумів, що людям це подобається, вони заспокоюються і розслабляються. А деякі навіть співають разом з їх “шофером”.

Але чоловік не врахував той факт, що вся лікарня буквально обвішана камерами відеоспостереження. Тому за його “концертами” з цікавістю стежив і персонал лікарні.

Пацієнти ж в один голос твердять, що вдячні Ліндону за його неординарну підтримку. Адже його спів дійсно відволікає їх від важких передопераційних думок. Та й після операції завжди приємно, коли тебе хтось підтримує нехай навіть тільки голосом.

Плюсуйся на Мандри!

Якщо Вам подобаються наші новини, будь ласка натисніть на кнопку!